1000 Słów Niemiecki - najlepsze oferty

Produkt w pelno odpowiada reklamie
1000 słów niemiecki na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karteczki do samodzielnej nauki podstawowych słówek niemieckich, z darmowym kursem online, audiokursem i aplikacją czytającą kody obrazkowe. SMARTfiszki umożliwiają naukę słówek na wiele sposobów. Można przeglądać i powtarzać porcję fiszek w autobusie lub pociągu, jednocześnie słuchając audiokursu z nagraniami ich zawartości. Proponujemy też darmowy dostęp do serwisu szybkiej nauki supermemo.net, w którym proces nauki wspiera wielokrotnie nagradzana i poparta badaniami naukowymi metoda SuperMemo. Fiszki prezentują poziom A1 według skali Rady Europy. Zawartość pakietu: •1000 kolorowych fiszek ze zdjęciami •Nagrania wszystkich słówek i zdań przykładowych do odsłuchania bezpośrednio z fiszki przy pomocy iPhone’a lub smartfonów z systemem Android, do pobrania ze strony www.smartfiszki.pl •Kod umożliwiający naukę słownictwa z fiszek online w serwisie supermemo.net przez 6 miesięcy gratis •Audiokurs w formie plików MP3 do nauki ze słuchu, do pobrania ze strony www.smartfiszki.
Więcej
Zwiń
Zawartość: 1000 fiszek + CD-ROM z programem i nagraniami MP3 + Kolorowe przegródki + etui

Dlaczego Fiszki Plus?

- uczysz się, korzystając z kompleksowego systemu o doskonałej jakości merytorycznej

- ćwiczysz wymowę i trenujesz rozumienie ze słuchu tworzysz playlisty nagrań, które odpowiadają Twoim potrzebom - do wykorzystania na komputerze, w telefonie lub odtwarzaczu mp3

- powtarzasz aktywnie z programem poprzez ćwiczenia i gry językowe

- poznajesz gotowe wzorce komunikacyjne w przykładowych zdaniach

Czy wiesz, ze 1000 słów wystarczy, by czytać ze zrozumieniem 70% tekstów użytkowych w języku obcym? Fiszki Plus to kompleksowy system nauki – poznasz z nim ponad 1000 najważniejszych słów, a także wzory odmian, formy nieregularne oraz poprawna wymowę. Przykładowe zdania do KAŻDEGO słówka to gotowe wzorce komunikacyjne, dzięki którym przećwiczysz ich użycie w kontekście.
Więcej
Zwiń
Dzięki nauce z fiszkami:
  • poznasz 1000 najważniejszych słów i 1000 zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
  • utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście –przykładowe zdania,
  • szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 40 grup tematycznych,
  • ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu,
  • 20 pustych fiszek do uzupełnienia własnymi słówkami – GRATIS.


Niemiecki fiszki 1000 najważniejszych słów wraz z 1000 przykładowych zdań to wyjątkowy zestaw tysiąca ponumerowanych, usztywnionych kartoników do nauki języka niemieckiego. Nauka z kursem pozwalaszybko i skutecznie opanować najczęściej używane w języku niemieckim słówka. Opanowanie tego unikalnego zestawu umożliwia swobodną komunikację na poziomie podstawowym oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku niemieckim.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1000 Słów Niemiecki

Produkt w pelno odpowiada reklamie