100 Xbox One - najlepsze oferty

100 xbox one na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kupuj aplikacje, gry i dodatki w sklepie Windows.
Zdrapki z kluczem aktywacyjnym Microsoft służą do dokonywania płatności zarówno w Xbox Live, Windows Store jak i na Windows Phone. Dzięki nim w szybki i wygodny sposób kupisz nowe aplikacje, gry, lub dodatki w Windows Store!

Usługa: Xbox Live
Usługa: Windows Store
Usługa: Windows Phone
Wartość prepaid (do wywalenia gdy nie dotyczy): 100 PLN
Więcej
Zwiń
Maksymalnie wierny dźwięk i ergonomia
Unikatowa krzywizna konstrukcji słuchawek z serii ARK została opracowana z myślą, o idealnym dopasowaniu kształtu, co zapewnia najlepszą responsywność przetworników oraz zwiększony komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. Komory akustyczne mają możliwość swobodnego przesuwania, co pozwala na precyzyjne dopasowanie słuchawek do każdego rozmiaru głowy, podczas gdy na zewnątrz ARK 100 zachowują swój potężny, unikalny profil.
Pionierska precyzja, dzięki zastosowaniu wielu głośników
Słuchawki posiadają z każdej strony po dwa, oparte na magnesach neodymowych, przetworniki - 60-milimetrowy dedykowany dla generowania potężnych basów i tonów średnich oraz 10-milimetrowy przeznaczony do emisji tonów wysokich. Takie rozwiązanie konstrukcyjne gwarantuje bogatsze i bardziej precyzyjne doświadczenia audio.
Więcej
Zwiń