100 Lat Mody - najlepsze oferty

Świetna książka
100 Lat Mody ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6 produktów - zobacz najlepsze oferty
Książka ta dokumentuje za pomocą ilustracji najbardziej ekscytujący okres w historii mody, który cechuje największa różnorodność: od roku 1900 do dziś. Pokazuje i omawia ubrania elit, uniformy, stroje sportowe, style uliczne oraz haute couture. Zachwyci każdego, kto interesuje się modą; przyda się również studentom historii i początkującym projektantom odzieży.Ostatnie stulecie było okresem wielkich przemian w modzie damskiej. Sztywne gorsety z początku XX w. ustąpiły miejsca swobodniejszym stylom, takim jak te wprowadzone przez francuskiego projektanta Paula Poireta. Styl życia kobiet dramatycznie zmieniły dwie wojny światowe, podobnie radykalnym transformacjom uległ ich styl ubierania się.
Więcej
Zwiń
Bogata, wyczerpująca kolekcja ilustracji, ukazująca zmiany w modzie męskiej w ciągu ostatnich 100 lat, z tekstem autorstwa historyka mody, Cally Blackman. Rzadko publikowane fotografie i ilustracje prezentują, w miarę jak mijał wiek, eleganckie krawiectwo z Savile Row i solidność uniformów khaki i dżinsowych, a także pracownie, w których powstawały wspaniałe fasony i zestawienia kolorów. Ta unikatowa książka, poprzez bogactwo ciekawych ilustracji, ukazuje ewolucję ubiorów męskich, od tych praktycznych do niezwykle wykwintnych i ozdobnych. Wpływy twórczości Pierre’a Cardina, Giorgia Armaniego, Ralpha Laurena i innych projektantów ukazano w zestawieniu z wpływami mody ulicznej z lat sześćdziesiątych XX wieku, sceny punkowej i klubowej, zawierając historię rozwoju rynku ubiorów męskich w jednej, bezcennej książce. 100 lat mody męskiej będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich studentów, historyków i teoretyków mody i miłośników męskich ubiorów.
Więcej
Zwiń
Informujemy, że na stronie Amazon.de akceptowane są płatności tylko kartą kredytową.JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZONSzczegóły
Krótka Rock z nadrukiem Materiał tkany. Model z angedeuteter linia a oraz z ukrytym zamkiem błyskawicznym z tyłu. Z podszewką.
misshow zapewniają zawsze ci ubrania z wysokiej jakości materiału i dobre wykonanie.
W przypadku misshow dostępny jest zawsze w tym wypadku, dzięki którym Ci się podoba i najlepiej pasuje do Twojego stylu.
To idealne rozwiązanie na różne okazje: impreza, wesele, piknik, wieczór, rockabilly, festiwal, ceremonii, na spotkaniu roku, zakończenia uroczystości, radość mocno, homecoming itd. Nadaje się jako impreza sukienka, sukienka koktajlowa.
Rozmiary: wybrać wszystkie rozmiary proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów okna obraz.
Wskazówka dotycząca pielęgnacji: pranie w pralce linksrum 30 °.
Dostawa
Dostawa standardowa przez niemiecki post lub DPD; bez kosztów wysyłki.
Więcej
Zwiń

Opinie - 100 Lat Mody

Świetna książka