100 Lat Mody - najlepsze oferty

Książka ma miękką okładkę, trochę mniejszy format, ale mnie to odpowiada, łatwo zabrać ze sobą.
100 Lat Mody ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 12 produktów - zobacz najlepsze oferty
Książka ta dokumentuje za pomocą ilustracji najbardziej ekscytujący okres w historii mody, który cechuje największa różnorodność: od roku 1900 do dziś. Pokazuje i omawia ubrania elit, uniformy, stroje sportowe, style uliczne oraz haute couture. Zachwyci każdego, kto interesuje się modą; przyda się również studentom historii i początkującym projektantom odzieży.Ostatnie stulecie było okresem wielkich przemian w modzie damskiej. Sztywne gorsety z początku XX w. ustąpiły miejsca swobodniejszym stylom, takim jak te wprowadzone przez francuskiego projektanta Paula Poireta. Styl życia kobiet dramatycznie zmieniły dwie wojny światowe, podobnie radykalnym transformacjom uległ ich styl ubierania się.
Więcej
Zwiń
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZONSzczegóły
Krótka spódnica z nadrukiem Materiał tkany. Model o angedeuteter a-linii i ukrytym zamkiem błyskawicznym z tyłu. Z podszewką.
Odzież misshow zawsze oferuje Państwu z wysokiej jakości materiału i dobrym wykończeniem.
W przypadku misshow istnieje zawsze jednego, który Ci się podoba i najlepiej pasuje do Twojego stylu.
To idealne rozwiązanie na różne okazje: odporne na imprezę, piknik, wieczór, wesele, na spotkaniu rockabilly, festiwal, ceremonii, roku, uroczystość zakończenia, radość, homecoming itd. Nadaje się jako impreza sukienka, sukienka koktajlowa.
Wybierz rozmiary: wszystkie rozmiary proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów okna obraz.
Wskazówka dotycząca pielęgnacji: pranie w pralce linksrum 30 °.
Dostawa
Dostawa standardowa za pośrednictwem poczty niemieckiej lub DPD; bez kosztów wysyłki. Za pośrednictwem firmy DHL dostarczyć zostanie dodatkowo zapłacić.
Więcej
Zwiń

Opinie - 100 Lat Mody

Książka ma miękką okładkę, trochę mniejszy format, ale mnie to odpowiada, łatwo zabrać ze sobą.