10 złotych - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! 10 złotych w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
RODZAJ REJESTRACJI: Kosmetyk

PRODUCENT: Biokap Lab Pharma

ADRES PRODUCENTA: Włodarzewska 30, 02-384 Warszawa

ILOŚĆ: 140 ml

OPIS:

Aktywne wyciągi roślinne stanowią ponad 90% składu farb Nutricolor. W składzie farb Biokap odnajdziemy bogactwo protein – sojowych, pszennych, owsianych, ryżowych, dzięki temu włosy są zawsze doskonale odżywione i nawilżone. Farby Biokap zawierają także opatentowany kompleks Lactosafe wyodrębniony z kwasów owocowych: kwas mleczny z trzciny cukrowej, kwas cytrynowy z owoców cytrusowych, kwas winowy z winogron, kwas jabłkowy z porzeczek. Ale to nie wszystko – w składzie znajduje się także wyciąg z wierzby, który stanowi naturalny filtr UV. A dla pełnego bezpieczeństwa w składzie Nutricolor znajdziemy olejek arganowy, który działa przeciwzapalnie i łagodzi objawy alergii.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja
Liczba rdzeni procesora 4
Model procesora A12
Typ procesora Apple
Układ Ciemnopopielaty
Typ napędu Pełnowymiarowy tablet
Kolor produktu Złoto
Szerokość produktu 174,1 mm
Waga produktu 490 g
Wysokość produktu 250,6 mm
Głębokość produktu 7,5 mm
Czytnik linii papilarnych Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3000 m
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 45 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 35 °C
Zakres wilgotności względnej 5 - 95%
Połączenie z siecią komórkową Nie
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11b
Standardy Wi- Fi 802.11g
Standardy Wi- Fi 802.11a
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 4.
Więcej
Zwiń
Nuxe Zestaw Olejek do pielgnacji twarzy, ciaa i wosw o kwiatowym zapachu - 50 ml + Olejek pod prysznic ze zotymi drobinkami - 30 ml + Wielofunkcyjny suchy olejek pielgnacyjny ze zotymi drobinkami - 10 mlNuxe Olejek do pielgnacji twarzy, ciaa i wosw o kwiatowym zapachuWskazania:Nuxe Olejek do pielgnacji twarzy, ciaa i wosw o kwiatowym zapachu do pielgnacji kadego typu skry oraz kosmykw.Waciwoci:Produkt dziaa przeciwutleniajco, chroni przed zanieczyszczeniami i zmniejsza widoczno rozstpw. Formua zawiera 96,9% skadnikw pochodzenia naturalnego, w tym 7 olejkw rolinnych: nawilajcy olej tsubaki, naprawczy olej arganowy, odywczy olej makadamia, wygadzajcy olej z ogrecznika, odywiajcy olej z kamelii, ochronny olej z orzechw laskowych i zmikczajcy olej ze sodkich migdaw. Nie zawiera skadnikw pochodzenia zwierzcego. Olejek charakteryzuje si delikatnym kwiatowym zapachem z nutami skrki grejpfruta, magnolii i pima.
Więcej
Zwiń

Opinie - 10 złotych