10 Things I Hate About You - najlepsze oferty

10 Things I Hate About You na Taniomania.pl ♥ Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach ♥ Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wspaniała komedia oparta na klasycznym dziele Williama Szekspira "Poskromienie złośnicy" z doskonałymi kreacjami młodych aktorów i porywającą ścieżką dźwiękową. Już pierwszego dnia w nowej szkole, Cameron (Joseph Gordon-Levitt) zakochuje się! Dziewczyną z jego marzeń jest prześliczna, pełną uroku i cieszącą się popularnością wśród rówieśników Bianca (Larisa Oleynik). Jest jednak pewien problem; ojciec dziewczyny - rozwiedziony dr Walter Stratford (Larry Miller) narzuca swym dwóm nastoletnim córkom surowe reguły. W myśl jednej z nich młodsza - Bianca - może rozglądać się za chłopakiem i umawiać się na randki dopiero wtedy, gdy jej starsza siostra Kat (Julia Stiles) będzie maiła swojego wielbiciela. Kat jednak uchodzi powszechnie za niepospolitą złośnicę więc Cameron zdaje sobie sprawę, że ma niewielką szansę na spełnienie swoich pragnień i związek z Biancą.
Więcej
Zwiń
Bardzo fajna i przyjemna komedia romantyczna. Dla nastolatków i tych starszych, choć dzieciom mógłby ten film też się spodobać:) Miło się ją ogląda, jest to fajne spędzenie czasu:) Fajna ścieżka dźwiękowa, gra aktorska i fabuła też dobra. polecam gorąco:)

Opinie - 10 Things I Hate About You