10 niesamowitych przygód Neli - najlepsze oferty

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Pierwsza książka Neli Małej Reporterki w zupełnie nowym, II wydaniu!Podróżniczka Nela jest znana większości dzieciaków, a jej kolorowe książkizdobią półki niejednej domowej biblioteczki. Ta młodziutka poszukiwaczka przygód napisała mnóstwo pozycji o swoich niewiarygodnych przygodach, które przeżywała wędrując po całej kuli ziemskiej! Jednak wszystko zaczęło się od 10 niesamowitych przygód Neli. Swoją pierwszą książkę Nela wydała w wieku 8 lat w 2014 roku. Teraz każdy mały wielbiciel jej egzotycznych przygód może wrócić do tej niezwykłej lektury, która została uzupełniona o kody QR! Dzięki nim na własne oczy zobaczycie filmiki z podróży opisanych na 220 stronicach książki 10 niesamowitych przygód Neli!Przeżyj na nowo 10 niesamowitych przygód Neli i oglądaj odlotowe filmiki!Ta wyjątkowa książkastanowi zbiór najlepszych, najbardziej ekscytujących przygód, które Mała Reporterkaprzeżywała podczas swoich licznych podróży od 5-ego roku życia.
Więcej
Zwiń
Sięgnij po Pakiet odlotowych przygód zawartych w dwóch super Książkach!Wyślij wyobraźnię swojej pociechy w fascynującą podróż dookoła świata dzięki Pakietowi Książek podróżniczych autorstwa małej poszukiwaczki przygód – wspaniałej Neli! To właśnie ona będzie przewodniczką dzieciaków podczas niezwykłych, egzotycznych wędrówek w najdalsze zakątki świata!W tym zestawie Mała Reporterka zabierze was w dwie podróże – na wyspę rajskich ptaków oraz na 10 niesamowitych przygód Neli! Wystarczy, że chwycisz za te barwne tytuły, a otworzy się przed tobą zupełnie nowy, cudowny świat, do którego w jednej chwili przeniosą cię świetne historie, niesamowite fotografie, kolorowe obrazki i cała masa żartobliwych ciekawostek!Dwa tytuły podróżnicze zagwarantują dzieciakom pouczającą rozrywkę!Jeżeli chcesz poznać najlepsze spośród wszystkich doświadczeń naszej ulubionej podróżniczki, koniecznie zajrzyj do książki 10 niesamowitych przygód Neli! Przeczytasz tam o niewiarygodnych spotkaniach, ekscytujących węd
Więcej
Zwiń
Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji ? Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej ? Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!
Nazywam się Nela i mam już dziewięć lat. A to jest już moja druga książka!
Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach.
Więcej
Zwiń

Opinie - 10 niesamowitych przygód Neli