10 niesamowitych przygód Neli - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
10 niesamowitych przygód Neli w.2022

Nela Mała Reporterka

  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: broszurowa
  • Ilość stron: 168

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji - Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej - Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!

[Stamp,9788375966350,4/1/2022 8:13:48 AM]
Więcej
Zwiń
Pierwsza książka Neli Małej Reporterki w zupełnie nowym, II wydaniu!Podróżniczka Nela jest znana większości dzieciaków, a jej kolorowe książkizdobią półki niejednej domowej biblioteczki. Ta młodziutka poszukiwaczka przygód napisała mnóstwo pozycji o swoich niewiarygodnych przygodach, które przeżywała wędrując po całej kuli ziemskiej! Jednak wszystko zaczęło się od 10 niesamowitych przygód Neli. Swoją pierwszą książkę Nela wydała w wieku 8 lat w 2014 roku. Teraz każdy mały wielbiciel jej egzotycznych przygód może wrócić do tej niezwykłej lektury, która została uzupełniona o kody QR! Dzięki nim na własne oczy zobaczycie filmiki z podróży opisanych na 220 stronicach książki 10 niesamowitych przygód Neli!Przeżyj na nowo 10 niesamowitych przygód Neli i oglądaj odlotowe filmiki!Ta wyjątkowa książkastanowi zbiór najlepszych, najbardziej ekscytujących przygód, które Mała Reporterkaprzeżywała podczas swoich licznych podróży od 5-ego roku życia.
Więcej
Zwiń
10 NIESAMOWITYCH PRZYGÓD NELI MAŁA REPORTERKA NOWA

Nowe, uzupełnione o dodatkowe kody QR, wydanie bestsellerowej książki 10 niesamowitych przygód Neli.

W tej książce Nela opowie Wam o wyprawach do Tajlandii, Boliwii i na Zanzibar. Razem odwiedzicie słonie, przeprawicie się przez pustynię solną i poszukacie różowych delfinów!

Nela zaczęła podróżować po świecie i nagrywać filmy w wieku pięciu lat. Jej idolem jest Steve Irwin i tak jak on, Nela jest reporterem-podróżnikiem. W swoich filmach i książkach pokazuje dzieciom świat, zwierzęta, dalekie kultury i zaprasza w niezapomnianą podróż. Opowiada o pięknych miejscach, które poznała, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyła.

Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możecie podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj się i jedź ze mną!
  • Data premiery: 2022-04-27
Więcej
Zwiń
Mądra, ciekawa książka dla dzieci. Polecam dla dziewczynek i chłopców. Cała seria jest fantastyczna.

Opinie - 10 niesamowitych przygód Neli