10 Hours - najlepsze oferty

10 Hours na Taniomania.pl ➤ Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach ➤ Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 125 produktów - zobacz najlepsze oferty
Encre De Peau All Hours Foundation to podkład matujący o długotrwałym działaniu marki Yves Sain Laurent.Niewiarygodnie delikatny podkład doskonale się rozprowadza, podkreślając kontur twarzy, wyrównując cerę, doskonaląc efekt kolorystyczny i wygładzając powierzchnię skóry, a następnie dyskretnie usuwa się w cień. Na skórze pozostaje jedynie korygująca, trwała mgiełka zapewniająca uczucie komfortu i tworząca perfekcyjny, promienny blask.
Więcej
Zwiń
Kuracja zwiększająca objętość włosów od John Frieda ma silne właściwości odżywcze i nawilżające. Dodaje objętości oraz zwiększa grubość włosów. Ma delikatną konsystencję, dzięki czemu aplikacja kuracji jest przyjemna i relaksująca.
Więcej
Zwiń
Płyta kompaktowa z nagraniami muzycznymi. Ta pozycja to reedycja debiutu jednego z najsłynniejszych amerykańskich punkrockowych wykonawców drugiego pokolenia, czyli Green Day z Berkeley w Kalifornii, którzy do rockowego panteonu mieli się później wpisać płytami „Dookie" (1994), „Warning" (2000) i „American Idiot" (2004).„1039/Smoothed Out Slappy Hours" jest tak naprawdę oficjalną kompilacją wczesnych nagrań Green Day, firmowanych przez wytwórnię Lookout! Records. Złożyły się na nią rzeczywisty, pierwszy album „Green Day" oraz dwie EP"s - „Slappy" i „1000 Hours". W obecnej reedycji, w formacie digipaku, ten podstawowy zestaw utworów wzbogacony został o nagrania koncertowe, a w warstwie graficznej - o reprodukcje odręcznie pisanych tekstów, dotąd niepublikowane fotografie i 12-stronicową broszurę. Zważywszy fakt, że Green Day od czasu tego właśnie debiutu sprzedali ponad 60 milionów płyt (w tym 22 mln w USA), warto cofnąć się do początków owego sukcesu.
Więcej
Zwiń