10 gry - najlepsze oferty

Szkoda że trzeba zapłacić więcej niż ta karta jest warta, ale wszystko za sprawą konwersji waluty.
10 gry już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2498 produktów - zobacz najlepsze oferty
Traf w 10

Traf w 10 to 100 kart, 200 pytań, 2000 możliwych odpowiedzi i niezmierzone pokłady dobrej zabawy. Na każde pytanie jest 10 odpowiedzi, a gracze szybko starają się zdobyć jak najwięcej punktów. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, gracz otrzymuje znacznik odpowiedzi. Ale jeśli w porę nie spasuje i udzieli błędnej odpowiedzi, wówczas traci wszystkie punkty zgromadzone w tej rundzie.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
01669

Marka (Zabawki) Brak
Rodzaj (zabawki::gry) Quizy i łamigłówki
Liczba graczy 2 - 8
Czas gry (maks.) 20 min
Wersja językowa (zabawki::gry/karciane) Polska
Wymagania wiekowe od 12 miesięcy
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie
Zasilanie Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 24.9 x 24.9 x 5.2 cm
Więcej
Zwiń
Zręcznościowa gra akcji bazująca na licencji popularnego serialu animowanego pod tym samym tytułem. Gracze ponownie wcielają się w Bena Tennysona, który musi stanąć do walki z siłami zła zagrażającymi całemu światu. Ben 10 jest zręcznościową grą akcji opracowaną przez studio Torus Games z myślą o platformie PC, PS4 itd.. Produkcja powstała w oparciu o licencję popularnego serialu animowanego pod tym samym tytułem, emitowanego na kanale Cartoon Network.W Ben 10 gracze wcielają się w tytułowego bohatera, który ponownie musi stanąć do walki z siłami zła zagrażającymi całemu światu. Protagonista nie jest sam – w realizacji powierzonej misji pomaga mu kuzynka Gwen i dziadek Max.Podobnie jak miało to miejsce we wcześniejszych grach spod tego szyldu, w wydanym na platformie PC, PS4 itd. Ben 10 akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP).
Więcej
Zwiń

Opinie - 10 gry

Szkoda że trzeba zapłacić więcej niż ta karta jest warta, ale wszystko za sprawą konwersji waluty.