1 z 10 - najlepsze oferty

1 z 10 na Taniomanii ➤ Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie ➤ Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 490967 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opaska elastyczna VAROLAST, z pastą cynkową, 10cmx7m, 1 sztuka - opis produktu

Opaska elastyczna z pastą cynkową polecana szczególnie w przypadkach, gdy chce się osiągnąć szybkie usuniecie obrzęku zastoinowego, w przypadkach zapalenia żył głębokich i powierzchniowych, w stanach zespołu po zakrzepowego, w owrzodzeniach podudzi, jeżeli nie występuje sączenie z rany. Dzięki elastyczności poprzecznej wzdłużnej daje się łatwo nałożyć bez nacinania, także na anatomicznie zaokrąglone części ciała. Po założeniu uzyskuje się półelastyczny, niepoddający się opatrunek, dający silne odciążenie dla głębszych przedziałów naczyń żylnych.

Zastosowanie: w terapii kompresyjnej do wywołania bardzo mocnego ucisku.

Wymiary: 10cm x 7m.
Więcej
Zwiń
Profesjonalna kamizelka obciążeniowa Bushido z 5 wkładami po 2 kg każdy. Może być stosowana zarówno przez zawodowców, jak i podczas treningu rekreacyjnego. Znacznie wpływa na efektywność dzięki wzmocnieniu pracy mięśni wywołanemu dodatkowym obciążeniem.

Kamizelki polecane są podczas treningów sportów walki, w trójboju, kulturystyce, aerobiku, lekkoatletyce, koszykówce czy wspinaczce. Jej stosowanie skutecznie przyspiesza spalanie tłuszczu. W koszulce zastosowano specjalny system poczwórnego szwu, dzięki czemu jest on nawet o 150% bardziej odpory na rozerwania od tradycyjnych metod szycia. Dzięki płaskiej konstrukcji nie odstaje i nie podrażnia skory zapewniając idealne warunki treningowe.
Więcej
Zwiń
Komplet mebli jadalnianych skladający się ze stołu MODEN I oraz sześciu krzeseł BILO X. Idealny zarówno do klasycznej kuchni jak i stylowej jadalni.

Perfekcyjnie sprawdzi się podczas codziennych posiłków oraz spotkań i imprez w towarzystwie rodziny lub znajomych.
Więcej
Zwiń