1 Wojna Światowa - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
1 Wojna Światowa na Taniomanii ➤ Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania ➤ Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 46 produktów - zobacz najlepsze oferty
BAGNET SMLE No. 1, Mk III - I WOJNA ŚWIATOWA

Producent: Płatnerze (WS600851)

długość 56 cm

Model ten wykonany jest z wysokowęglowej stali.

Pochwa wykonana jest ze skóry naturalnej

OZNACZENIA NA OSTRZU BRYTYJSKIE JAK W ORYGINALE
Więcej
Zwiń
Najskuteczniejszy dowódca czołgu II wojny światowej.Na froncie wschodnim wziął udział w największej bitwie pancernej w historii - bitwie pod Kurskiem, a także w bitwie o Charków i w walkach o wydostanie się z kotła pod Czerkasami. Zniszczył 117 czołgów rosyjskich, w tym znaczną ilość słynnych T-34.Na Zachodzie walczył w Normandii, odnosząc dalsze sukcesy. Znalazł śmierć na polach Normandii we wnętrzu swojego czołgu.
Tytuł oryginału: Michael Wittmann
ISBN: 9788365201553
Kod paskowy: 9788365201553
Autorzy: Agte Patrick
Tłumaczenie: Murawski Marek J.
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 33068
Miejscowość: Gdańsk
Liczba stron: 252
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.535
Język oryginału: niemiecki
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Więcej
Zwiń
"Porażająca panorama anarchii, jaka zapanowała po pierwszej wojnie światowej, umierających imperiów i powstających państw narodowych". "The Times Literary Suplement" Dla Zachodu data 11 listopada 1918 r. oznaczała pokonanie wrogów i zakończenie walk, które pochłonęły całe pokolenie. Jednakże dla znacznej części Europy data ta nie miała żadnego znaczenia, gdyż w wielu krajach wybuchały nowe, równie koszmarne konflikty. W swej pionierskiej, opartej na bogatych źródłach pracy, Robert Gerwarth zmusza czytelnika do ponownego przemyślenia spuścizny pierwszej wojny światowej. Prawdziwą katastrofę Europie przyniosły nie tylko walki na frontach, ale i wydarzenia późniejsze, gdy kolejne kraje z obu stron konfliktu popadały w ruinę rewolucji, pogromów, masowych wypędzeń i kolejnych walk. Miliony ludzi straciły życie, zanim w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej powstało wiele niestabilnych politycznie i ekonomicznie krajów.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.