1 Wojna Światowa - najlepsze oferty

1 Wojna Światowa na Taniomanii ➤ Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania ➤ Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 26 produktów - zobacz najlepsze oferty
Metalowa replika belgijskiego pistoletu Browning HP35. Produkcja broni rozpoczęła się w 1921 r. i do wyposażenia belgijskiej armii została wprowadzona w 1935 r. Konstrukcja pistoletu oparta na amerykańskim broni COLT 1911 była wyposażona w 13-nabojowy magazynek na naboje o kalibrze 9mm LUGER. W pistolet podczas drugiej wojny światowej była wyposażona przede wszystkim belgijska i niemiecka armia. Pod koniec wojny produkcja została przesunięta do Kanady, po wojnie ponownie wróciła do Belgii.
[HASH_PROD_TABS_3ah2]
  • Replika pistoletu Browning HP 35 – 1 szt.
[HASH_PROD_TABS_3ah2]
  • Producent: Denix
  • Materiał: metal
  • Długość: 230 mm
  • Waga: 830 g
[HASH_PROD_TABS_3ah2]
[HASH_PROD_TABS_3ah2]
[HASH_PROD_TABS_3ah2]
Więcej
Zwiń
Przełomowa panorama II wojny światowej. Dzieło życia prekursora nowoczesnej historii wojskowościPisząc swój niezapomniany Stalingrad, Antony Beevor stworzył podwaliny współczesnej historii wojskowości. W Berlinie 1945, Krecie i D-Day szokował spojrzeniem na wojnę z perspektywy szeregowych żołnierzy. Teraz powraca z przełomową książką, która ukazuje pełną panoramę II wojny światowej. To błyskotliwa, poruszająca i dogłębna analiza największego konfliktu w dziejach ludzkości.Od walk na granicy radziecko-chińskiej w sierpniu 1939 roku, przez kampanię wrześniową, podbój Francji i atak na Pearl Harbor, aż po D Day, upadek III Rzeszy oraz kapitulację Japonii. Beevor perfekcyjnie odmalowuje każdy kolejny etap wojny. Ukazuje jej okrucieństwo, uwydatnia ogrom i udowadnia, że globalny konflikt był przede wszystkim tragedią zwyczajnych ludzi. To kontrowersyjna i nowatorska praca historyczna oraz pasjonująca lektura, od której nie sposób się oderwać.
Więcej
Zwiń