1 rocznica ślubu - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
1 rocznica ślubu na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Obrazek wykonany jest z aluminiowej blaszki pokrytej warstwą srebra. Obrazek został pokryty specjalnym lakierem ochronnym, dzięki któremu srebrna warstwa zachowa swój urok i blask na długie lata. Wizerunek umiejscowiony jest na drewnianej deseczce. Z tyłu obrazka znajdują się specjalne mocowania umożliwiające powieszenie na ścianie oraz nóżka do postawienia. Na obrazkach znajduje się certyfikat informujący o laminowanej srebrnej warstwie.Srebrny obrazek to świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Na specjalnie przyklejonej z tyłu blaszce wygrawerujemy twoją dedykację. Wybierz odpowiednią długość tekstu, który chcesz umieścić: 60 znaków (grawer gratis), 120 znaków (dopłata +30zł), 180 znaków (dopłata +50zł).Sprzedawany przez firmę MARKO obrazek jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem włoskiej firmy Beltrami, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji. Do każdego obrazka dołączony jest certyfikat autentyczności.
Więcej
Zwiń
Ramka szklana z fotografią grawerowaną bezpośrednio na szkle jest nowoczesną formą stworzoną dzięki niezwykłej dokładności promienia lasera. Łączy subtelność i delikatność z wyrafinowaniem oraz precyzją technologii grawerowania szkła laserem. Główna część podparta nóżką stalową, wykonana jest ze szkła o grubości 10mm. Idealna na prezent ślubny, podziękowanie dla rodziców wręczane podczas wesel oraz wiele innych okazji.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: szkło, metal
wymiary: 160x250mm
grubość: 10mm

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 10 dni
liczone od momentu zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.
Więcej
Zwiń
Komplet dwóch ozdobnych kieliszków do szampana wykonanych z ręcznie tłoczonego szkła z ozdobnym emblematem laminowanym srebrem w kształcie serca z cyfrą 25.
Warstwa srebra zabezpieczona jest specjalnym lakierem ochronnym , dzięki któremu na długi okres czasu zachowa ona swój blask.
Doskonały prezent na 25 rocznicę ślub.
Wysokość kieliszków w cm: h 25.
Prosimy o przemyślane zakupy.Zgodnie z art. 10 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów przy sprzedaży na odległość oraz Par. 5 pkt 1 Regulaminu Pasażu Handlowego informujemy że produkty z kategorii kryształ i szkło są sprowadzane indywidualnie na zamówienie specjalne, z tego powodu nie ma możliwości ich zwrotu.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.