1 Moment - najlepsze oferty

Nieskuteczne zabezpieczenie uchwytu trzymającego, luźne części obudowy, mała precyzja końcówki (mniej niż 1''). Przy małym przełożeniu zacina się. Delikatna walizka.
1 Moment na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2022 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dane techniczne:
Indeks YT-0782
EAN 5906083907821
Jednostka KPL
Waga (kg) 9.0000
Długość [mm] 330
Opakowanie BMC&color sleeve
Rozmiar napędu [cal] 1"
Wartość momentu [Nm] 4200

Gwarancja:
1 rok

Opis produktu:
Mechaniczny wzmacniacz momentu marki YATO. Służy do podnoszenia momentu odkręcającego do połączeń gwintowych. Wzmacniacz umożliwia odkręcanie śrub i nakrętek wyposażonych zarówno w prawo jak i lewoskrętny gwint. Przełożenie 1:58 umożliwia pracę z momentem odkręcania równym 4200 Nm. Przeznaczony do przemysłu, oraz serwisów ogólnomechanicznych.

Zawartość opakowania:
Mechaniczny wzmacniacz momentu
Nasadka 32 i 33 mm
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Walizka

Do pobrania:
YT-0782 Instrukcja obsługi
yt-0782 Części zamienne
Więcej
Zwiń
Zapach Eternity Moment charakteryzuje się niezwykle świeżą, kwiatową nutą, która kojarzy się z ciepłym, wiosennym dniem i długo utrzymuje się na skórze. Serce zapachu zbudowane jest na mocnej podstawie z drzewa sandałowego, drewna kaszmirowego oraz brazylijskiego palisandru. Średnie tony tworzą silnie wyczuwalne kwiaty jaśminu, lilii wodnej, chińskiej peonii różowej. Składanka zakończona jest bukietem ze słodkich owoców malin, liczi, melona i tropikalnej gujawy. Eternity Moment to najmłodsza siostra z kultowej serii Eternity. Są to perfumy dla młodej, aktywnej dziewczyny, która zaczyna być samodzielna i poznaje świat wszystkimi zmysłami. Projektanci pragnęli uchwycić moment pierwszego zauroczenia, któremu towarzyszy niewinny flirt i młodzieńcza ekscytacja. Są to uczucia, które czuje się tylko wtedy, gdy poznajemy swoją pierwszą miłość. Ten moment wiele z nas chciałoby zatrzymać na dłużej. Perfumy Calvin Klein to synonim piękna i luksusu.
Więcej
Zwiń
Słuchawki Sennheiser Momentum w najnowszej wersji M2

Laureat nagrody EISA 2015-2016 w kategorii - Europejskie SłuchawkiUzasadnienie:

Nauszne słuchawki MOMENTUM 2 opracowano na bazie bardzo udanego modelu MOMENTUM. Nowa wersja ma większe, wygodniejsze muszle i składany pałąk ułatwiający transport słuchawek, które mogą z powodzeniem służyć zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W odpinanym kablu zainstalowano wyższej jakości mikrofon, natomiast luksusowe wykończenie i materiały – skórę oraz szczotkowaną stal nierdzewną – zachowano z oryginalnego projektu.
Łatwe do wysterowania, zapewniają brzmienie oparte na zdrowym basie, przyjemne, bogate i detaliczne. MOMENTUM to lider w swojej kategorii i w swoim zakresie cenowym.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 Moment

Nieskuteczne zabezpieczenie uchwytu trzymającego, luźne części obudowy, mała precyzja końcówki (mniej niż 1''). Przy małym przełożeniu zacina się. Delikatna walizka.