1 miłość - najlepsze oferty

To najlepszy młodzieżowy serial jaki oglądałam, jaki dalej oglądam. Nie będę opisywała o czym jest, bo to można sobie zobaczyć w wyszukiwarce. Rewelacyjna obsada aktorów, świetna muzyka, wysoki poziom jak na serial. Film od odcink do odcinka trzymaw napięciu i ni ma mopwy o nudzie. Warto obejrzeć.
1 miłość na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1234 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zdobywający ogromną popularność na całym świecie serial o perypetiach nastolatków z amerykańskiego miasteczka - "Pogoda na miłość". Serial, który swoją premierę miał w 2003 roku, według wielu, od samego początku gwarantował ogromny sukces. Jego twórcą został Mark Schwaha (scenarzysta, m.in. dramatu z Samulem L. Jacksonem w roli głównej - Trener), natomiast produkcją zajęli się członkowie ekipy serialu Tajmnice Smallville - Mike Tollin, Brian Robbins, Joe Davola. W obsadzie znalazły się przyszłe gwiazdy młodego pokolenia Hollywood, w tym Chad Michael Murray znany doskonale polskim widzom z filmów Dom woskowych ciał.
Więcej
Zwiń
Wydanie 2009 format 17 x 24,1cm stron 696 oprawa twarda Wiersze znane i nieznane, śpiewane i nieśpiewane, już publikowane i całkowicie premierowe! Wiersze mniejsze. Wiersze większe. Liryczne, satyryczne, dramatyczne, polityczne, rodzinne, osobiste, dla chłopców i dla dziewcząt. Dla maturzystów, studentów, początkujących i zaawansowanych koneserów polszczyzny. W zbiorze zgromadzone są zarówno teksty, które ukazywały się w niewielkich tomikach redagowanych przez Osiecką w latach 60., 70. i 80., jak i wiersze nigdy dotąd niepublikowane, a odkryte podczas pracy Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej nad katalogowaniem archiwum Autorki. Czytelnik znajdzie tu też teksty piosenek, których Osiecka była mistrzynią. W wielu tekstach słychać typowe dla Osieckiej poczucie humoru, gry językowe, elementy zabawy, ale i nuty sentymentalne. Konsultantami przy wyborze wierszy w tomie ``Nowa miłość`` byli: Magda Umer, Jan Borkowski oraz rodzina Poetki.
Więcej
Zwiń
Zupełnie nowe poszerzone wydanie najlepiej sprzedającej się książki psychologicznej o miłości od lat. Wybitny psycholog profesor Bogdan Wojciszke po raz kolejny wprowadza nas w świat wielkich uczuć widzianych z perspektywy psychologii społecznej. To książka, której nie można przegapić.Miłość jest najważniejszym wydarzeniem między narodzinami a śmiercią człowieka. I choć trudno o pogląd mniej oryginalny, to właśnie on stał się przyczyną napisania tej książki. Wybitny psycholog prof. Bogdan Wojciszke przedstawia najnowsze, znacznie poszerzone wydanie wyjątkowego bestsellera. Książka „Psychologia miłości” dawno przekroczyła granice uniwersyteckich murów. Uniwersalny temat i jego piękne ujęcie sprawiły, że sięgnęły po nią dziesiątki tysięcy Polaków. Gdyby któregoś dnia z literatury wykreślono słowo "miłość", lwia część piśmiennictwa, a zwłaszcza literatury pięknej, uległaby unicestwieniu – nie byłoby już baśni, wierszy ani nawet piosenek.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 miłość

To najlepszy młodzieżowy serial jaki oglądałam, jaki dalej oglądam. Nie będę opisywała o czym jest, bo to można sobie zobaczyć w wyszukiwarce. Rewelacyjna obsada aktorów, świetna muzyka, wysoki poziom jak na serial. Film od odcink do odcinka trzymaw napięciu i ni ma mopwy o nudzie. Warto obejrzeć.