1 miłość - najlepsze oferty

Mam kolegę, który notorycznie ogląda ten serial i jest nim zachwycony. Wypowiada się o nim w samych superlatywach. Serial ten jest skierowany raczej do młodzieży. Porusza ciekawe zagadnienia a także dobrze się go ogląda.
1 miłość na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1151 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zdobywający ogromną popularność na całym świecie serial o perypetiach nastolatków z amerykańskiego miasteczka - "Pogoda na miłość". Serial, który swoją premierę miał w 2003 roku, według wielu, od samego początku gwarantował ogromny sukces. Jego twórcą został Mark Schwaha (scenarzysta, m.in. dramatu z Samulem L. Jacksonem w roli głównej - Trener), natomiast produkcją zajęli się członkowie ekipy serialu Tajmnice Smallville - Mike Tollin, Brian Robbins, Joe Davola. W obsadzie znalazły się przyszłe gwiazdy młodego pokolenia Hollywood, w tym Chad Michael Murray znany doskonale polskim widzom z filmów Dom woskowych ciał.
Więcej
Zwiń
TO BYŁA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGOWEJRZENIAMiłość uczucie totalne, rządziciałem, umysłem, życiem... Można kochać do upojenia, obłędnietęsknić, bezgranicznie pożądać...Caroline zaczęła pić wieku14 lat, zakochując się stopniowo widoku oszronionej butelki,dźwięku wyskakującego korka, odgłosie płynu nalewanego dokieliszka, melodii kostek lodu stukających szklance. Uczucie zpoczątku chroniące przed problemami codzienności z czasemprzerodziło się obsesję. Bez niego nie mogła żyć. Uwiedziona,potem rozczarowana zdradzona, coraz bardziej cierpiała.CarolineKnapp mądra, zdolna atrakcyjna kobieta po 20 latach związkurozstała się alkoholem. Szczerze, nie oszczędzając siebie,rozprawia się tabu kobiecego alkoholizmu.Nośnik: 1CD, Format mp3, Czas nagrania 11 godz. 7 min.Czyta: Joanna Szczepkowska. Dane techniczne: Autor: Caroline Knapp Stan: nowa, nieczytana Oprawa: twarda Rok wydania: 2012 ISBN 978-83-01-17156-8 Wymiary (mm) : 125x135
Więcej
Zwiń
Historia, dzięki której uwierzysz, że nie wolno rezygnować z miłości. Agata wreszcie uporała się z demonami przeszłości. Otaczają ją wierni przyjaciele, firma odnosi spektakularne sukcesy, współpracownicy ją uwielbiają, a w domu zawsze czeka na nią piękny rudy kot. Dlaczego więc jej myśli wciąż wracają do tego, co kilka miesięcy wcześniej zdarzyło się w Londynie, do tajemniczego Patricka Reeda i do niespodziewanego spotkania z Markiem? Czy pojawi się w jej życiu ktoś, w kim los połączy to co najlepsze z obu jej wielkich miłości? Kto wie Wiele może się zdarzyć w Paryżu i w Londynie, ale na wakacjach w Prowansji może wydarzyć się naprawdę wszystko!Marzena Rogalska, dziennikarka i pisarka, w Drugiej miłości, kontynuacji losów Agaty z uwielbianych przez czytelników Wyprzedaży snów i Gry w kolory, przekonuje nas, że miłości zawsze warto dać kolejną szansę. Nawet wtedy, gdy mogłoby się wydawać, że wszystko jest już za nami.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 miłość

Mam kolegę, który notorycznie ogląda ten serial i jest nim zachwycony. Wypowiada się o nim w samych superlatywach. Serial ten jest skierowany raczej do młodzieży. Porusza ciekawe zagadnienia a także dobrze się go ogląda.