1 Million Paco Rabanne - najlepsze oferty

1 Million Paco Rabanne. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 98 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis: Drzewny, niezwykle tajemniczy zapach dla mężczyzn. Świeży, zmysłowy, dynamiczny, energiczny? Kompozycja idealna dla: Mężczyzny uwodziciela! Kompozycja niezwykle męska, podkreśla charakter prawdziwego mężczyzny. Powraca prawdziwa męskość. Mężczyzna powraca do swych najskrytszych fantazji takich jak: testowanie luksusowych samochodów, polowanie na piękne kobiety, wszystkiego co się mieni i przyprawia o zawrót głowy, życia pełnego zabawy, przyjemności. Pewny siebie, radośnie używa i nadużywa swojego uroku, aby zdobyć wszystko czego zapragnie ? tylko na kliknięcie palców, bez potrzeby proszenia. ZAPACH: Nieco tajemniczy, radosny?specyficzny: ma w sobie nieodgadniętą tajemnicę. . To jak wejście na drogę, nie mając świadomości dokąd nas ona zaprowadzi. Pełny pozytywnych wibracji, początkowo świeży aby zaskoczyć stonowanym charakterem, uwalniając moc kontrastów. Na pierwszy plan kompozycji wychodzi seria radośnie świecących i błyszczących nut.
Więcej
Zwiń
W życiu wybierasz nie zawsze łatwe rozwiązania, bo na drodze na szczyt nie ma przecież poręczy? Kierujesz się intuicją, to ona wyzwala w Tobie działanie? Dla takich mężczyzn, jak Ty marka Paco Rabanne stworzyła wodę toaletową Million Intense. Złote, luksusowe opakowanie idealnie zdradza zawartość flakonu. Poczujesz się jak prawdziwy zdobywca i pan wschodniego świata. Zachwycisz się orientalną kompozycją wielu nut zapachowych – czerwona mandarynka, czarny pieprz i szafran – to one roztoczą przed Tobą woń marokańskiego świata – czekają na ciebie magiczne pałace Szejka i najpiękniejsze kobiety. Szczyptę słodkości doda nuta serca – cynamon. A wszystko otulone wonią paczuli, drzewa sandałowego i korzenia irysa, które będą się stopniowo uwalniały. Podaruj sobie luksus, który najlepiej Ciebie wyraża.Nuty zapachowe:Nuty głowy: czerwona mandarynka, kardamon, czarny pieprz, szafran.Nuty serca: róża, neroli, cynamon.Baza: skóra, korzeń irysa, paczula, drewno sandałowe.
Więcej
Zwiń
Moment pojawienia się wody toaletowej Paco Rabanne 1 Million odbił się szerokim echem. Rozgrzewający cynamonowy aromat, doskonale rozlewający się po skórze, stał się jej znakiem rozpoznawczym. To kwintesencja sukcesu, męskości i zadziorności. Flakonik w formie sztabki złota nie pozostawia złudzeń i zapewnia nas, że mamy do czynienia z czymś absolutnie wyjątkowym.
Zapoznając się z perfumami, w pierwszej chwili wyczuwamy nuty głowy, czyli aromaty przewodnie, będące swego rodzaju wizytówką. Są najsilniejsze, wybrzmiewają najszybciej i decydują o charakterze perfum. W Paco Rabanne 1 Million nuty głowy nakreślone są poprzez pomarańczę i miętę. To wyjątkowo ciepłe, ale i charakterne połączenie. Soczystość pomarańczy przełamana przyjemnym orzeźwieniem mięty daje znakomity efekt.
Ale zapach 1 Million nie mógłby być tak dobry, gdyby nie znakomite serce perfum. Skóra, cynamon, róża oraz akordy pikantne sprawiają, że kompozycja nabiera pełnej harmonii.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 Million Paco Rabanne