1 Million Paco Rabanne - najlepsze oferty

1 Million Paco Rabanne. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 118 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drzewny, niezwykle tajemniczy zapach dla mężczyzn. Świeży, zmysłowy, dynamiczny, energiczny?
Kompozycja idealna dla:
Mężczyzny uwodziciela! Kompozycja niezwykle męska, podkreśla charakter prawdziwego mężczyzny. Powraca prawdziwa męskość. Mężczyzna powraca do swych najskrytszych fantazji takich jak: testowanie luksusowych samochodów, polowanie na piękne kobiety, wszystkiego co się mieni i przyprawia o zawrót głowy, życia pełnego zabawy, przyjemności. Pewny siebie, radośnie używa i nadużywa swojego uroku, aby zdobyć wszystko czego zapragnie ? tylko na kliknięcie palców, bez potrzeby proszenia.
ZAPACH:
Nieco tajemniczy, radosny?specyficzny: ma w sobie nieodgadniętą tajemnicę. . To jak wejście na drogę, nie mając świadomości dokąd nas ona zaprowadzi. Pełny pozytywnych wibracji, początkowo świeży aby zaskoczyć stonowanym charakterem, uwalniając moc kontrastów. Na pierwszy plan kompozycji wychodzi seria radośnie świecących i błyszczących nut.
Więcej
Zwiń
1 Million Parfum ma w sobie śmiałość nagiej skóry.
Te ekskluzywne perfumy męskie idealnie podkreślają seksowność odsłoniętego ciała wystawionego na słońce i rozgrzanego piasku. Pomoże Ci przekraczać granice i bawić się zmysłami. Zawieszony pomiędzy słonymi nutami oceanu i zwierzęcej skóry, wysuszonej na upalnym słońcu, roztacza bursztynowe ciepło i wyostrza zmysły.

Dodaj do tego elementy kwiatowe, aby uzyskać wspaniale uzupełniające się przeciwieństwa oraz zapach tuberozy z akcentami żywicy i sosny jako zaskakujące dodatki. Te wszystkie aromaty, mistrzowsko połączone, sprawiają, że One Million to perfumy, od których trudno się uwolnić. Niczym wygrawerowane ekstrawagancko złoto jest przeznaczony dla tych, którzy mają odwagę wyróżnić się spośród milionów.

Perfumy One Million zachęcą Cię do ekscesu i szerokiego gestu – czy się na nie odważysz?
Więcej
Zwiń
Odkryj 1 Million Elixir, szczyt intensywności linii Million, nowy zapach kierowany pragnieniem najwyższej jakości.
1 Million Elixir to mieszanka ręcznie wyselekcjonowanych składników zebranych z całego świata, świętująca kunszt perfumiarzy i połączenie najlepszych surowców. Nowy wymiar, niewiarygodnie intensywny, bez wątpienia 1 Million.
1 Million Elixir jest bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej i zapewnia ekscytujące doznania. Ręcznie dobrane składniki, turecka róża damasceńska, osmantus i dziko rosnąca fasola tonka niewątpliwie sprawiają, że ten zapach wyróżnia się wyjątkową jakością składników. Głęboko zmysłowa, likierowa davana wibruje mocą gładkiego drewna i nasion czarnej wanilii. Najwyższa zmysłowość spotyka się z absolutną, długotrwałą mocą.
Rodzina zapachowa: drzewno-orientalna
Nuty zapachowe
Nuta głowy: Jabłko i Davana
Nuta serca: Róża damasceńska, Osmantus i Cedr
Nuta bazy: Absolut z wanilii, Fasolka tonka i Paczula.
Więcej
Zwiń
Cudny oryginalny zapach powalający każdą kobietę , zapach prawdziwego mężczyzny .

Opinie - 1 Million Paco Rabanne