1 milion - najlepsze oferty

1 milion na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 66 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowa, polska edycja gry planszowej oparta na popularnym na całym świecie teleturnieju.
Wszystkie pytania pochodzą z programu telewizyjnego TVN. Odpowiedz poprawnie na 12 pytań i zostań milionerem! Wciel się w rolę zawodnika lub prowadzącego "Milionerów" i przeżyj pełne napięcia chwile w gronie przyjaciół.

Cechy gry:
- Liczba graczy: 2-4 lub drużyny
- Czas gry: 40-60 minut
- Instrukcja: polska
- Wydanie: polskie
- Gra na licencji teleturnieju TVN

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
MIL308295

Marka (Zabawki) Brak
Rodzaj (zabawki::gry) Quizy i łamigłówki
Liczba graczy 2 - 4
Czas gry (maks.
Więcej
Zwiń
REKLAMA TV!

Gra Postaw na milion oparta jest na znanym telewizyjnym show. Gra w dużej mierze bazuje na zasadach telewizyjnego programu. Reguły gry są bardzo proste i szybko mozna je opanować. Uczestnicy gry to jeden prowadzący i zawodnicy. maksymalnie 5 osób. Zawodnicy rozpoczynają grę z milionem złotych. próbując przez osiem rund zachowac jak najwięcej pieniędzy.

Można grać zarówno w 2 osoby (czyli gracz i prowadzący). jak i 3 (2 graczy i prowadzący). a producenci zapewniają również możliwości dla 6. Prowadzący podaje graczom dwie kategorie do wyboru. z których wybierana jest tylko jedna. Następnie przedstawiane są warianty odpowiedzi. po czym gracze mogą wziąć Jokera (czyli zmianę pytania). Jednak mogą to zrobić tylko jeden raz podczas gry. Jeśli tego nie zrobią. czytane jest pytanie. na którego odpowiedź zawodnicy mają minutę. Ich zadaniem jest poprawnie odpowiedź na postawioną zagadkę. rozkładając bloczki pieniędzy na zapadniach. Na starcie dostają 1 milion.
Więcej
Zwiń
Gra Hasbro Monopoly edycja PRL Edycja gry Monopoly z epoką PRL w roli głównej. Doskonała zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Najsłynniejsza gra ekonomiczna na świecie. Rzuć kostką i handluj z innymi graczami! Monopoly to gra, w której sukces zależy od umiejętnego posługiwania się pieniędzmi. Zadaniem graczy jest kupowanie pól i stawianie na nich nieruchomości zwiększających ich wartość. Rozpoczynając od pola Start należy okrążyć planszę i odpowiednio reagować na przebieg gry. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy więc od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. W tej edycji gry Monopoly gracze poruszają się po planszy, której pola nazwano ikonowymi miejscami i wydarzeniami kulturowymi związanymi z epoką PRL. Gra jest próba wskrzeszenia tamtych czasów. Kupuj sławne nieruchomości, wymieniaj walutę u cinkciarza, zaszalej w Peweksie czy też zrób zakupy u rzeźnika.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 milion