1 milion - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
1 milion na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 39 produktów - zobacz najlepsze oferty
REKLAMA TV!

Gra Postaw na milion oparta jest na znanym telewizyjnym show. Gra w dużej mierze bazuje na zasadach telewizyjnego programu. Reguły gry są bardzo proste i szybko mozna je opanować. Uczestnicy gry to jeden prowadzący i zawodnicy. maksymalnie 5 osób. Zawodnicy rozpoczynają grę z milionem złotych. próbując przez osiem rund zachowac jak najwięcej pieniędzy.

Można grać zarówno w 2 osoby (czyli gracz i prowadzący). jak i 3 (2 graczy i prowadzący). a producenci zapewniają również możliwości dla 6. Prowadzący podaje graczom dwie kategorie do wyboru. z których wybierana jest tylko jedna. Następnie przedstawiane są warianty odpowiedzi. po czym gracze mogą wziąć Jokera (czyli zmianę pytania). Jednak mogą to zrobić tylko jeden raz podczas gry. Jeśli tego nie zrobią. czytane jest pytanie. na którego odpowiedź zawodnicy mają minutę. Ich zadaniem jest poprawnie odpowiedź na postawioną zagadkę. rozkładając bloczki pieniędzy na zapadniach. Na starcie dostają 1 milion.
Więcej
Zwiń
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZONLichtstrom: 800lm, 1m Länge, RGB-Farbsteuerung, dimmbar, App-Steuerung (Apple Hue-Bridge-Funktionen, WLAN), Flackereffekt, Schutzklasse IP20, Energieeffizienzklasse A, Energieverbrauch: 11 kWh/1000h

Um eine Philips Hue Lampe zu steuern, brauchen Sie: A. Philips Hue Wireless Dimming Set. Für eine einfache und sofortige Steuerung können Sie dem Philips Hue Schalter Ihre Philips Hue Lampe hinzufügen. B. Mit der Philips Hue Bridge und der
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 milion

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.