1 milion - najlepsze oferty

1 milion na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 64 produkty - zobacz najlepsze oferty
REKLAMA TV!

Gra Postaw na milion oparta jest na znanym telewizyjnym show. Gra w dużej mierze bazuje na zasadach telewizyjnego programu. Reguły gry są bardzo proste i szybko mozna je opanować. Uczestnicy gry to jeden prowadzący i zawodnicy. maksymalnie 5 osób. Zawodnicy rozpoczynają grę z milionem złotych. próbując przez osiem rund zachowac jak najwięcej pieniędzy.

Można grać zarówno w 2 osoby (czyli gracz i prowadzący). jak i 3 (2 graczy i prowadzący). a producenci zapewniają również możliwości dla 6. Prowadzący podaje graczom dwie kategorie do wyboru. z których wybierana jest tylko jedna. Następnie przedstawiane są warianty odpowiedzi. po czym gracze mogą wziąć Jokera (czyli zmianę pytania). Jednak mogą to zrobić tylko jeden raz podczas gry. Jeśli tego nie zrobią. czytane jest pytanie. na którego odpowiedź zawodnicy mają minutę. Ich zadaniem jest poprawnie odpowiedź na postawioną zagadkę. rozkładając bloczki pieniędzy na zapadniach. Na starcie dostają 1 milion.
Więcej
Zwiń
Twoja wiedza jest warta milion złotych? Marzy Ci się taka wygrana? Dzięki RAVENSBURGER masz szansę sprawdzić się w II edycji wyjątkowej gry POSTAW NA MILION od RAVENSBURGER, opartej na popularnym, emitowanym w TVP2 teleturnieju o tym samym tytule. Zasady są bardzo proste. Wchodzisz do gry z okrągłym milionem i aby go zachować musisz przejść przez 8 emocjonujących rund. W każdej z nich usłyszysz pytanie i zadecydujesz jaka kwotę chcesz postawić na poprawną Twoim zdaniem odpowiedź. Jeśli odpowiesz prawidłowo pieniądze trafiają do Ciebie i grasz dalej, lecz jeśli nie będziesz mieć 100 procentowej pewności, która z nich jest prawidłowa możesz asekurować się rozdzielając dostępną pulę na kilka części i obstawiając więcej niż jedno rozwiązanie.
Więcej
Zwiń
TM Toys Gra Milionerzy Wyzwanie Dorośli kontra Dzieci

Gra Milionerzy Wyzwanie Dorośli kontra Dzieci 308297 to dynamiczna gra planszowa dla całej Rodziny, w której dorośli i dzieci rywalizują odpowiadając na pytania, jak w popularnym teleturnieju.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 milion