1 Funt - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Sprawdź 1 Funt 24,00 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 53 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu


Niewielki pojazd na każdy terenFuntek to francuska marka specjalizująca się w produkcji małych samochodów na zdalne sterowanie. Model PR4 to wiernie odwzorowana ciężarówka wojskowa w skali 1:16, która świetnie radzi sobie na każdym terenie, dzięki zastosowaniu napędu na 4 koła. Samochód posiada ładowność 3 kg i oferuje do 25 minut nieprzerwanej zabawy. Dodatkową atrakcją są wspaniałe przednie lampy LED. W modelu znajduje się aparatura sterująca i akumulator, dzięki czemu jest on gotowy do jazdy zaraz po wyciągnięciu z pudełka, jedynie należy zaopatrzyć się w dwie baterie AA konieczne do uruchomienia nadajnika.
Więcej
Zwiń
Opis produktu


Niewielki pojazd na każdy terenFuntek to francuska marka specjalizująca się w produkcji małych samochodów na zdalne sterowanie. Model CR4 to wiernie odwzorowana ciężarówka wojskowa w skali 1:16, która świetnie radzi sobie na każdym terenie, dzięki zastosowaniu napędu na 4 koła. Samochód posiada ładowność 3 kg i oferuje do 25 minut nieprzerwanej zabawy. Dodatkową atrakcją są wspaniałe przednie lampy LED. W modelu znajduje się aparatura sterująca i akumulator, dzięki czemu jest on gotowy do jazdy zaraz po wyciągnięciu z pudełka.
Więcej
Zwiń
Dziecięcy domek Allibert by Keter Funtivity to świetna zabawka ogrodowa, który z łatwością rozbudzi dziecięcą wyobraźnię. Stanie się idelanym miejscem na sekretną kryjówkę, przypadnie do gustu każdemu dziecku. Wykonany wg najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz jakościowych, co potwierdzają odpowiednie badania i certyfikat CE.

Domek ogrodowy Funtivity oferuje wiele atrakcji. Wyposażony jest w drabinkę do wspinania i zjeżdżalnię, tunel z tworzywa do czołgania i możliwość wyjścia przez otwierane drzwiczki lub okno. Wszystkie elementy są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Nie ma ostrych elementów dziecko nie skaleczy się, nie ma też obaw, że dziecko połknie mały element. Wzornictwo i kolorystyka domku Keter Funtivity zainspirowana została bajkami dla dzieci, co w jeszcze większym stopniu pozwala naszym dzieciom poczuć się jak bohaterowie ich ulubionych opowiadań. Przy tym rozwijają zdolności motoryczne i aktywność ruchową dzieci.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 Funt

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.