1 Funt - najlepsze oferty

Domek po złożeniu wydaje się być solidny. Złożenie zajmuje sporo czasu, niektóre punkty instrukcji nieco niejasne, trzeba się dobrze zastanowić. Po godzinie zabawy przez 4 dzieci nic nie odpadlo i nie trzeszczało :-) więc chyba trochę wytrzyma.
Sprawdź 1 Funt 18,58 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 56 produktów - zobacz najlepsze oferty
KETER FUNTIVITY PLAYHOUSE Domek ogrodowy dla dzieci, zielony/niebieski 17192000

Wymiary elementów zestawu:
- szerokość: 160 cm
- długość: 240 cm
- wysokość: 104 cm

Opis produktu:
Domek Funtivity Playhouse Keter to wielofunkcyjna zabawka dla dzieci zapewniająca doskonałą zabawę na wiele godzin.

Dzieci mogą bawić się w domku, wspiąć na dach i zjechać zjeżdżalnią czy wymknąć się z chatki tunelem wykonanym z tkaniny.

Cały domek pokryty jest wzorami roślinnymi, a jego żywe barwy kojarzyć się będą maluchom z baśniowymi postaciami, dzięki czemu łatwo wymyślą scenariusze kolejnych zabaw.

Może w domku zamieszkają skrzaty lub trzeba będzie uciec przed czającym się przed drzwiami złym wilkiem ukrytym tunelem.

Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a domek Keter dodatkowo ją pobudzi.

Kolorowa konstrukcja wyprodukowana została na terenie Europy i posiada certyfikat CE.
Więcej
Zwiń
Opis produktu


Niewielki pojazd na każdy terenFuntek to francuska marka specjalizująca się w produkcji małych samochodów na zdalne sterowanie. Model PR4 to wiernie odwzorowana ciężarówka wojskowa w skali 1:16, która świetnie radzi sobie na każdym terenie, dzięki zastosowaniu napędu na 4 koła. Samochód posiada ładowność 3 kg i oferuje do 25 minut nieprzerwanej zabawy. Dodatkową atrakcją są wspaniałe przednie lampy LED. W modelu znajduje się aparatura sterująca i akumulator, dzięki czemu jest on gotowy do jazdy zaraz po wyciągnięciu z pudełka, jedynie należy zaopatrzyć się w dwie baterie AA konieczne do uruchomienia nadajnika.
Więcej
Zwiń
Opis produktu


Niewielki pojazd na każdy terenFuntek to francuska marka specjalizująca się w produkcji małych samochodów na zdalne sterowanie. Model CR4 to wiernie odwzorowana ciężarówka wojskowa w skali 1:16, która świetnie radzi sobie na każdym terenie, dzięki zastosowaniu napędu na 4 koła. Samochód posiada ładowność 3 kg i oferuje do 25 minut nieprzerwanej zabawy. Dodatkową atrakcją są wspaniałe przednie lampy LED. W modelu znajduje się aparatura sterująca i akumulator, dzięki czemu jest on gotowy do jazdy zaraz po wyciągnięciu z pudełka.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 Funt

Domek po złożeniu wydaje się być solidny. Złożenie zajmuje sporo czasu, niektóre punkty instrukcji nieco niejasne, trzeba się dobrze zastanowić. Po godzinie zabawy przez 4 dzieci nic nie odpadlo i nie trzeszczało :-) więc chyba trochę wytrzyma.