1 Dolar - najlepsze oferty

Sprawdź 1 Dolar 10,00 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 63 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jest rok 1996. Jack Reacher dostaje medal za udaną misję na Bałkanach i zaraz potem "znika z radaru" – zostaje skierowany na kurs współpracy międzyagencyjnej, który okazuje się przykrywką dla tajnej grupy o najwyższym priorytecie, działającej pod bezpośrednimi rozkazami prezydenta USA i Rady Bezpieczeństwa Narodowego, reprezentowanych przez piękną Sinclair. Grupa ma zająć się sprawą hamburskiej "dziupli", w której CIA ma wtyczkę i którą odwiedził niedawno posłaniec jednej z muzułmańskich organizacji terrorystycznych z enigmatyczną wiadomością, że ma spotkanie z pewnym Amerykaninem, że już wkrótce wydarzy się coś wielkiego i że jego organizacja jest gotowa zapłacić za to sto milionów dolarów. Sto milionów. Tylko za co? I kim jest tajemniczy nieznajomy? Reacher i jego dwaj nowi koledzy: agent FBI oraz analityk CIA mają za zadanie odnaleźć tego mężczyznę.
Więcej
Zwiń
DOLFOS DOLARCTIC 1 KG Właściwości :Dolfos Dolarctic 1 KG jest preparatem o unikalnej formule i zawierającym starannie dobrane składniki . Dodatek substancji resorbujących wilgoć , odkażających i zapachowych umożliwia stworzenie zdrowego środowiska dla bytowania gołębi . Preparat zawiera również kwiat siarczany , który jest znanym w medycynie ludowej środkiem działającym na pasożyty zewnętrzne .Instrukcja stosowania : Zaleca się stosowanie preparatu po każdym sprzątaniu , poprzez rozprowadzenie go cienką warstwą w celach gniazdowych , na siodełkach oraz na podłodze gołębnika .
Więcej
Zwiń
Złota LASKA Dżentelmena to niezbędny element kostiumu dla Przystojnego, BOGATEGO i Eleganckiego osobnika chcącego wypaść jak najlepiej. To akcesorium ze znakiem złotego DOLARA na górze to symbol bogactwa i przepychu.
Więcej
Zwiń