1 Dolar - najlepsze oferty

Dokupiłam te tomy do posiadanych już dwudziestu wcześniejszych, które bardzo mi się podobają i nie zawiodłam się, bo te uzupełniające kolekcję są również b. dobre. A na dodatek mają taką samą szatę graficzną.
Sprawdź 1 Dolar 19,00 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 44 produkty - zobacz najlepsze oferty
W naszej firmie mówimy sobie, że działamy w biznesie, którego istotą jest popełnianie błędów, a różnica między zwycięzcami a przegranymi polega na tym, że ci pierwsi popełniają małe błędy, a ci drudzy duże. Ta książka wspaniale wyjaśnia psychologiczne usterki" sprawiające, że inwestorzy popełniają duże błędy.Net Davis, Net Davis Research, Inc.Jim Paul zrobił spektakularną karierę. Chłopak z prowincjonalnego miasteczka w Kentucky został traderem, zarabiał wielkie pieniądze, był członkiem rady Chicago Mercantile Exchange. A potem wszystko stracił majątek, reputację, pracę. W tej książce, razem z Brendanem Moynihanem, przedstawia wydarzenia oraz decyzje, które doprowadziły go do katastrofy. I wyciąga z nich wnioski.Jest wiele książek poświęconych metodom zarabiania pieniędzy na giełdzie. Niewiele natomiast pisano o tym, jak i dlaczego większość graczy giełdowych traci je, zamiast zarabiać.
Więcej
Zwiń
Szalona podróż kultowym busem!
Cztery miesiące i 25 tysięcy kilometrów starym busem przez Australię. Członkowie ekipy BUSEM PRZEZ ŚWIAT przeżyli 50-stopniowe upały, stanęli oko w oko z krokodylami, psami dingo, kazuarami i dziesiątkami jadowitych węży oraz pająków. Nauczyli się rzucać bumerangiem i grać na didgeridoo, mieszkali w aborygeńskiej wiosce, przeżyli burzę piaskową i atak szarańczy. Poparzyły ich meduzy, wydobywali najdroższe kamienie świata, odwiedzili podziemne domy oraz jedli hamburgery z kangurów i krokodyli... Dzięki załodze busa pokochacie Australię taką, jaka jest naprawdę - dziką, nieujarzmioną i bardzo zaskakującą.
Gotowi na podróż?
Zaczynamy!
***
Dla mnie bomba! Zapewne także dla tych, którzy byli w Australii. Świetnie napisane, lekko i z dystansem. Gratuluję.
- Marek Niedźwiecki
Podróż za niejeden uśmiech. Beztroska Australia z perspektywy studenckiej załogi Supertrampa, busika, któremu niewielu dałoby jakiekolwiek szanse.
Więcej
Zwiń
Szykujesz się na bal przebierańców? Zostałeś zaproszony na prywatkę, na którą masz przyjść w przebraniu?Kostium Rockefellera, garnitur w dolary to świetny pomysł na karnawałowe przebranie. Strój zawiera: marynarkę spodnie krawat Lekko rozciągliwa tkanina poliestrowa zapewnia komfortowe noszenie.Marynarka i spodnie w dolary. Nadruk występuje na całej powierzchni garnituru..Prestiżowy wygląd nadaje krawat na gumce, pokryty takim samym nadrukiem w banknoty. Garnitur w dolary to idealny pomysł na karnawałowe przebranie. opis/rozmiar 52 56 marynarka: długość całkowita 71 cm 75 cm długość rękawa od ramienia 65 cm 68 cm długość rękawa od pachy 47 cm 50 cm obwód w klatce piersiowej 110 cm 118 cm spodnie: długość całkowita 101 cm 105 cm długość nogawki od kroku 73 cm 78 cm obwód w pasie (gumka) 64 - 102 cm 66 -110 cm krawat: długość całkowita 38 cm
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 Dolar

Dokupiłam te tomy do posiadanych już dwudziestu wcześniejszych, które bardzo mi się podobają i nie zawiodłam się, bo te uzupełniające kolekcję są również b. dobre. A na dodatek mają taką samą szatę graficzną.