1 Cal - najlepsze oferty

Sprawdź 1 Cal 89,00 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 51376 produktów - zobacz najlepsze oferty
Telewizor Full HD Samsung UE43NU7092

Z telewizorem Samsung UE43NU7092 domowa rozrywka wkracza na wyższy poziom realizmu. Rozdzielczość cztery razy wyższa niż w odbiornikach FHD dostarcza emocjonujących bodźców wizualnych, które zaprowadzą Cię w świat intensywnych barw oraz szczegółowych i płynnych obrazów. Film akcji, dokument przyrodniczy czy mecz piłki nożnej - z modelem UE43NU7092 przeniesiesz się w centrum akcji, niezależnie od tego, co oglądasz.

Zdumiewająca jasność każdej sceny

Technologia HDR pozwoli Ci dostrzec detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu. Dzieje się to przy pomocy filtra który zwiększa poziomy jasności, dostosowując je odpowiednio do wyświetlanej sceny. Przekonaj się na własne oczy jak zachwycający i ujmujący potrafi być obraz wyświetlany na ekranie telewizora Samsung UE43NU7092 UHD.
Więcej
Zwiń
Telewizor Samsung UE50NU7092 Podstawowe cechy: Ekran: 50 cali, 4K UHD, 3840 x 2160 Odświeżanie: Picture Quality Index 1300 Pozostałe funkcje i parametry: HDR, Internet, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, HDMI x2, USB x1 Smart TV Samsung NU7092. Oddaj się rozrywce w rozdzielczości 4K. Rozdzielczość 4K - oglądaj niesamowicie ostry i realistyczny obraz. HDR - odkryj niewidoczne dotąd szczegóły. PurColor - zobacz wiernie odwzorowane kolory. UHD Dimming - podziwiaj obraz o idealnym kontraście. Obraz jakości Ultra High Definition to niesamowita ilość szczegółów potęgująca, jakość przeżyć wizualnych Telewizor obsługuje Ultra HD (Ultra High Definition - znana także jako 4K, zapewniająca rozdzielczość 3840x2160 (4K:2K). Zapewnia to rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż Full HD TV, podwajając ilość pikseli Full HD TV zarówno w poziomie, jak i w pionie..
Więcej
Zwiń
2.1EkranOdkryj jeszcze więcej na większym ekranieNowa Nokia 2 potęguje doznania związane z oglądaniem obrazu. Oglądaj ulubione programy z przyjaciółmi na wyświetlaczu HD 5,5 cala, który jest tak duży, że można go współdzielić, lub znajdź chwilę dla siebie i oderwij się od rzeczywistości. Podwójne przednie głośniki wzbogacą to doświadczenie dźwiękiem przestrzennym najwyższej jakości.Swoboda zapewniona przez 2-dniowy czas pracy na bateriiWydajna bateria o pojemności 4000 mAh2 wystarcza nawet na 2 dni2 nie musisz już martwić się o ładowanie, za to możesz przeznaczyć więcej czasu na to, co lubisz.WzornictwoStworzony z dbałością o każdy szczegółElegancki wygląd z bogactwem metalicznych detali sprawia, że Nokia 2 wyróżnia się w tłumie. Aparat tylny z autofokusem oraz aparat przedni 5 Mpix umożliwią wykonywanie świetnych zdjęć, bez względu na to, czy fotografujesz coś, co przykuło Twoją uwagę, czy robisz selfie.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 Cal