1 But New Balance - najlepsze oferty

✅ 1 But New Balance ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1264 produkty - zobacz najlepsze oferty
New Balance Fresh Foam 1080v9 to bardzo wygodne, damskie buty do biegania, przeznaczone na codzienne treningi po utwardzonych nawierzchniach typu asfalt. Stworzone z myślą o biegaczkach posiadających stopę neutralną, lub supinującą, poszukujących miękkości i wysokiego komfortu. Najnowsza odsłona modelu 1080 została w całości odmieniona, a wprowadza zmiany wpływają na poprawę wydajności oraz wygody noszenia. Całość w nowym designie, zachwyca smukłością i pięknym łączeniem komponentów. Nie bez znaczenia jest także znacząco obniżona waga, która z pewnością wpłynie na poprawę wyników.Przewiewna cholewka z technicznej siateczki sprawnie odprowadza wilgoć i nadmiar ciepła na zewnątrz buta. Zastosowano w niej bezszwowe łączenia, które skutecznie przeciwdziałają powstawaniu irytujących otarć i wpływają na komfort noszenia. Efekt ten dodatkowo zwiększa wprowadzona wewnętrzna opaska Meta-Lock, która doskonale dopasowuje się do kształtu stopy.
Więcej
Zwiń
New Balance 720 zapewnia aktualne spojrzenie na oldschoolowe buty do biegania. Retro, nisko profilowa sylwetka oferuje elegancki wygląd, który pomaga wyróżnić się jako lider grupy. Ten sneakers, inspirowany jest dziedzictwem oldschoolowej mody, bez trudu dopasuje się do Twojego codziennego wyglądu.
Więcej
Zwiń