1 2 Step - najlepsze oferty

1 2 step na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7746 produktów - zobacz najlepsze oferty
7 nawyków skutecznego działania to biblia współczesnego człowieka. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi Ameryki wskazuje, jak – kierując się wewnętrzną uczciwością, poszanowaniem innych, a przede wszystkim świadomością tego, co najważniejsze, a nie tego, co pilne – doprowadzić do erupcji własnych możliwości i tworzyć synergię, oznaczającą zwielokrotnione efekty wspólnych działań.

Wypracowanie owych siedmiu nawyków prowadzi do twórczych zmian wewnętrznych, kształtowania trwałych relacji z innymi, inspirującego przywództwa na poziomie osobistym, interpersonalnym i menedżerskim. Swoje tezy autor ilustruje barwnymi, wiarygodnymi przykładami zaczerpniętymi z własnych doświadczeń.

Stephen R. Covey uhonorowany został m. in. odznaczeniem Thomas More College Medallion, międzynarodową nagrodą pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. W 1996 r. „Time” umieścił go na liście najbardziej wpływowych ludzi Ameryki.
Więcej
Zwiń
Amundsen. Ostatni wiking ukazuje życie człowieka, który bił na głowę tych, którzy ścigali się, by nanieść na mapę świata ostatnie nieznane zakątki: Przejście Południowo-Zachodnie, Przejście Południowo-Wschodnie i biegun południowy. Prawdziwy północny wojownik, który już za życia stał się legendą. Ścigany przez wierzycieli. Uwielbiany przez kobiety. Należał do epoki wypraw badawczych, która niebawem miała dobiec końca za sprawą technologii, handlu i reklamy.Jego nazwisko nosi część Oceanu Spokojnego, lodowiec i stacja badawcza Amundsen-Scott na Antarktydzie.Amundsen. Ostatni wiking to zarówno ekscytująca biografia literacka, jak i wspaniała opowieść.Autorzy: Stephen BownData premiery: 2018-05-09EAN: 9788379768813Ilość stron: 454ISBN: 9788379768813Oprawa: twardaRok wydania: 2018Wydawnictwo: Poznańskie
Więcej
Zwiń
Opis:

Idealny dla kobiet chcących popracować nad mięśniami ud oraz pośladków. Niewielkie wymiary pozwalają schować go pod łózko lub do szafy. Posiada dodatkowo gumy pozwalające na trening górnych partii ciała.

Specyfikacja techniczna:

  • 2 tłoki hydrauliczne
  • Maksymalne obciążenie 80 kg
  • Dodatkowe linki i uchwyty do ćwiczenia ramion


Funkcje komputera:

  • Pomiar czasu
  • Pomiar zużytej energii
  • Pomiar ilości ćwiczeń
  • Umożliwia trening nóg i pośladków


Wymiary w cm:

  • 47 dł./ 33 szer./ 22 wys.


Gwarancja domowa: 3 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.
Więcej
Zwiń

Opinie - 1 2 Step