02 tlen - najlepsze oferty

02 tlen już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczeń zagrożonych emisją tlenku węgla. Kontrola polega na cyklicznym pomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku węgla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB).

Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przez użytkownika prawidłowości działania urządzenia. Układ kontroli sprawności monitoruje na bieżąco min.: sensor, wewnętrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włącza się informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia. Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie detektora w najbardziej optymalnym miejscu oraz gwarantuje ochronę również w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie urządzenie oprócz montażu na ścianie, może być także postawione na płaskiej powierzchni np.
Więcej
Zwiń
Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczen zagrożonych emisją tlenku wegla. Kontrola polega na cyklicznympomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku wegla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona diodaLED) oraz akustycznie (głosny, pulsacyjny alarm dzwiekowy o sile 85dB). Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przezużytkownika prawidłowosci działania urzadzenia.Układ kontroli sprawnosci monitoruje na bieżąco min.:sensor, wewnetrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włacza sie informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia.Zintegrowane zasilanie bateryjne zapewnia szybki montaż oraz gwarantuje prawidłowe działanie urzadzenianiezależnie od napiecia w sieci. Nowe baterie zapewniaja około 12 miesieczna prace detektora w normalnychwarunkach użytkowania. Montaż urzadzenia można wykonac samodzielnie. W komplecie są baterie.
Więcej
Zwiń