02 tlen - najlepsze oferty

02 tlen już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wpisz w koszyku w zakładce KUPONY słowo ZAMEL i uzyskaj aż 18% rabatu na produkt!

Czujnik CTW-02 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny. Wyposażony jest w zaawansowany czujnik półprzewodnikowy oraz w układ autodiagnostyczny który sygnalizuje uszkodzenie czujnika. Wyposażony jest dodatkowo w wyświetlacz LCD pokazujący stężenie tlenku węgla oraz komunikaty informacyjne.
Każdy egzemplarz czujników czadu produkowanych przez firmę ZAMEL jest testowany w specjalistycznej komorze testowej i otrzymuje certyfikat poprawnej pracy (wykrywanie stężenia tlenku węgla na poziomie 300ppm w czasie poniżej 3 minut).
Więcej
Zwiń
Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczen zagrożonych emisją tlenku wegla. Kontrola polega na cyklicznympomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku wegla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona diodaLED) oraz akustycznie (głosny, pulsacyjny alarm dzwiekowy o sile 85dB). Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przezużytkownika prawidłowosci działania urzadzenia.Układ kontroli sprawnosci monitoruje na bieżąco min.:sensor, wewnetrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włacza sie informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia.Zintegrowane zasilanie bateryjne zapewnia szybki montaż oraz gwarantuje prawidłowe działanie urzadzenianiezależnie od napiecia w sieci. Nowe baterie zapewniaja około 12 miesieczna prace detektora w normalnychwarunkach użytkowania. Montaż urzadzenia można wykonac samodzielnie. W komplecie są baterie.
Więcej
Zwiń
Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczeń zagrożonych emisją tlenku węgla. Kontrola polega na cyklicznym pomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku węgla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB).

Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przez użytkownika prawidłowości działania urządzenia. Układ kontroli sprawności monitoruje na bieżąco min.: sensor, wewnętrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włącza się informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia. Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie detektora w najbardziej optymalnym miejscu oraz gwarantuje ochronę również w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie urządzenie oprócz montażu na ścianie, może być także postawione na płaskiej powierzchni np.
Więcej
Zwiń