02 tlen - najlepsze oferty

02 tlen już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Hammerite Prosto Na Rdzę – połysk – to nowoczesna, jednoskładnikowa farba, schnąca na powietrzu, przeznaczona do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych (stal, żeliwo), zarówno tych pokrytych rdzą, jak i czystych. Może być również stosowana do zabezpieczenia metali nieżelaznych po odpowiednim zagruntowaniu. Wykończenie w efekcie gładki połysk zapewnia niepowtarzalne walory estetyczne i długotrwałą ochronę antykorozyjną.

  • Do 8 lat ochrony przed rdzą

  • Podwójna ochrona: Technologia DUALTECH odpycha wodę i zapobiega powstawaniu rdzy!

  • Łatwiejsze przygotowanie powierzchni - wystarczy usunąć resztki luźnej rdzy.

  • Szybsze malowanie - krótki czas schnięcia, mniejsza liczba warstw niż w przypadku zwykłych farb z podkładem.

  • Czyste i przyjemne malowanie - gęsta, tiksotropowa formuła sprawia, że farba nie kapie z pędzla i nie spływa z powierzchni
Więcej
Zwiń
Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczen zagrożonych emisją tlenku wegla. Kontrola polega na cyklicznympomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku wegla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona diodaLED) oraz akustycznie (głosny, pulsacyjny alarm dzwiekowy o sile 85dB). Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przezużytkownika prawidłowosci działania urzadzenia.Układ kontroli sprawnosci monitoruje na bieżąco min.:sensor, wewnetrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włacza sie informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia.Zintegrowane zasilanie bateryjne zapewnia szybki montaż oraz gwarantuje prawidłowe działanie urzadzenianiezależnie od napiecia w sieci. Nowe baterie zapewniaja około 12 miesieczna prace detektora w normalnychwarunkach użytkowania. Montaż urzadzenia można wykonac samodzielnie. W komplecie są baterie.
Więcej
Zwiń