KOLEKTOR WYDECHOWY HONDA ACCORD 98-02 4CYL PP-KW-057 - Opis
Kolektor wydechowy HONDA ACCORD 98-02 4cylPP-KW-057Kolektor wydechowy przeznaczony do:
- HONDA ACCORD 1998-02 4cyl
Kolektor wydechowy firmy TurboWorks, wykonany jest w 100% ze szlachetnej stali nierdzewnej.Gwarantowany wzrost mocy do 10%Przy wykonywaniu tuningu silnika kolektor wydechowy powinien być wymieniony już na samym początku, ponieważ spaliny, wytłaczane z cylindra trafiają właśnie do kolektora wydechowego, który jest częścią korpusu silnika, następnie są kierowane do pierwszego odcinka rury wydechowej, a następnie do tłumika, lub kilku szeregowo usytuowanych tłumików i następnie do wylotowej części rury wydechowej.W skład zestawu wchodzi komplet uszczelek.Na produkt udzielamy 24 miesiące gwarancji.W naszej ofercie posiadamy również adaptery sondy lambda, które eliminują błąd katalizatora.Do kolektorów wydechowych dostępne są również dodatkowe akcesoria:
Adaptery sondy lambdaTaśmy termiczneNakrętki miedziowaneSzerokość towaru w centymetrach: 14Wysokość towaru w centymetrach: 35Długość towaru w centymetrach: 60Waga gabarytowa w gramach: 4900
KOLEKTOR WYDECHOWY HONDA ACCORD 98-02 4CYL PP-KW-057 - Opinie i recenzje
Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
Aktualnie brak opinii na temat KOLEKTOR WYDECHOWY HONDA ACCORD 98-02 4CYL PP-KW-057 -
Dodaj opinię