
Synthos Orkan 350 Sl 1L




Synthos Orkan 350 Sl 1L - Najlepsze oferty
Synthos Orkan 350 Sl 1L - Opis
Środek na chwasty w uprawach sadowniczych Orkan - działanie:Środek Orkan zawiera dwie substancje czynne. Substancja glifosat w roślinie powoduje hamowanie syntezy białek niezbędnych do wzrostu roślin. MCPA hamuje działanie hormonów roślinnych odpowiedzialnych za podziały komórek, co w efekcie prowadzi do deformacji liści i łodyg, zahamowania wzrostu, karłowacenie, a następnie chlorozy, nekrozy i zasychania roślin. Orkan 350 SL pobierany jest przez liście, a następnie szybko przemieszczany do korzeni chwastów. Działa najskuteczniej po zastosowaniu w okresie intensywnego wzrostu chwastów. Pierwsze objawy działania środka na chwasty widoczne są po upływie 7-14 dni od wykonania zabiegu. Zamieranie chwastów następuje po około 30 dniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka.Zawartość substancji czynnych - Orkan 350 SL Synthos Agro:- MCPA (związek z grupy fenoksykwasów) - 90 g/l (7,87 %),
- Glifosat (związek z grupy kwasów aminofosfonowych) - 260 g/l (22,75 %).
- chwastnica jednostronna,
- gwiazdnica pospolita,
- komosa biała,
- starzec zwyczajny,
- tasznik pospolity,
- wiechlina roczna.
- bodziszek drobny,
- mniszek pospolity,
- perz właściwy,
- powój polny,
- rdest ptasi,
- skrzyp polny,
- ślaz zaniedbany,
- wierzbownica (...) więcej gruczołowata.
- MałoobszarowoChwasty wrażliwe w dawce 50 ml/100 m2Chwasty wrażliwe w dawce 70-80 ml/100 m2 „Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie”"W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.)."
Synthos Orkan 350 Sl 1L - Opinie i recenzje
Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
CeneoAI
- 2024-09-24m...k
- 2024-04-11A...7
- 2023-09-12