

Sbs Magsafe Charging Compatible Air Vent 15W Czarny





Sbs Magsafe Charging Compatible Air Vent 15W Czarny - Najlepsze oferty
Sbs Magsafe Charging Compatible Air Vent 15W Czarny - Opis
Uchwyt na smartfona z ładowarką infukcyjną SBS TESUPPMAG15WVENT kompatybilnSBSUchwyt na smartfona z ładowarką indukcyjną SBS TESUPPMAG15WVENT kompatybilny z MagSafe - czarnyPoznaj uchwyt na smartfona SBS TESUPPMAG15WVENT – idealne połączenie funkcjonalności i nowoczesności. Wyposażony w magnetyczne mocowanie kompatybilne z MagSafe, zapewnia pełną stabilność Twojego telefonu podczas jazdy. Dzięki specjalnemu klipsowi możesz łatwo zamocować go na każdym rodzaju kratki nawiewu, w tym okrągłej. Bezprzewodowa ładowarka o mocy 15 W z technologią ADS oferuje szybkie i bezpieczne ładowanie, a regulacja kąta nachylenia zapewnia idealną widoczność ekranu. Uniwersalność uchwytu pozwala na użycie zarówno z iPhone’ami, jak i smartfonami Android. To niezastąpione akcesorium, które ułatwi Twoje podróże i zadba o Twoje urządzenie!Specyfikacja:- Marka: SBS
- Model: SBS TESUPPMAG15WVENT
- Cechy dodatkowe: kompatybilność z MagSafe
- Waga: 73 g
- Tryb mocowania: klips na kratkę wentylacyjną
- Moc wyjściowa: 5W/7.5W/10W/15W
- W zestawie: pierścień magnetyczny, kabel USB-A – USB-C
- Kolor: czarny
- Łatwy montaż: Klips pozwala na szybkie i stabilne zamocowanie uchwytu na każdej kratce wentylacyjnej, w tym okrągłej.
- Magnetyczne mocowanie: Kompatybilne z MagSafe i wyposażone w pierścień magnetyczny do smartfonów Android, zapewnia pełną stabilność telefonu.
- Szybkie ładowanie: Bezprzewodowe ładowanie o mocy 15 W z technologią ADS (...) więcej zapewnia bezpieczne i efektywne zasilanie urządzenia.
- Regulacja kąta: Przegub umożliwia ustawienie telefonu pod dowolnym kątem dla optymalnej widoczności.
- Uniwersalność: Kompatybilność zarówno z iPhone’ami, jak i smartfonami Android sprawia, że uchwyt jest wszechstronny i wygodny w użyciu.
- Głębokość opakowania towaru w cm: 19
- Kolor: Czarny
- Moc maksymalna: 15 W
- Rodzaj uchwytu: Magnetyczny
- Rodzaj złącza: USB-C (żeński)
- Standard ładowania bezprzewodowego: Qi, MagSafe
- Szerokość opakowania towaru w cm: 10
- Wysokość opakowania towaru w cm: 5
- Waga gabarytowa w gramach: 158.33
- Zastosowanie: Do smartfona
- Rodzaj ładowarki: Bezprzewodowa
- Miejsce montażu: Kratka nawiewu
- Kabel w zestawie: z kablem USB-C
- Cechy dodatkowe: Kompatybilność z MagSafe
- Tłumaczenia: Angielski - Nazwa, Angielski - Opis długi, Niemiecki - Nazwa, Niemiecki - Opis długi, Rumuński - Nazwa, Rumuński - Opis długi
- RDY: corrector
- Kod producenta: 8018417468094
Sbs Magsafe Charging Compatible Air Vent 15W Czarny - Opinie i recenzje
Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.