
Encyklopedia bylin. Tom 2. K-z









Encyklopedia bylin. Tom 2. K-z - Najlepsze oferty
Encyklopedia bylin. Tom 2. K-z - Opis
Encyklopedia bylin to publikacja zawierająca opisy około 6350 gatunków, podgatunków, odmian i odmian uprawnych roślin wieloletnich zielnych o różnorodnychwalorach ozdobnych, zimujących w warunkach Niżu Środkowoeuropejskiego, ilustrowanych ponad 3600 fotografiami. Opisy roślin zawierają informacje o ich
morfologii, występowaniu geograficznym, wymaganiach siedliskowych, zastosowaniu, sposobie uprawy i rozmnażaniu. Pomocą dla czytelnika jest zamieszczony w encyklopedii ilustrowany rycinami słowniczek pojęć botanicznych.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Zysk i S-ka Wydawnictwo
ul. Wielka 10
61-774 Poznań
recepcja@zysk.com.pl
616 706 619
Encyklopedia bylin. Tom 2. K-z - Opinie i recenzje
Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
c...d
- 2023-01-03Monika
- 2016-02-14