Sapphire Zestaw Obciążeń Master 60 Kg - Opis
Zestaw kulturystyczny Master 60Przedstawiamy Państwu Profesjonalny ZESTAW KULTURYSTYCZNY MASTER 60 uznanej marki SAPPHIRE XYLO-Line.
- Model: Zestaw Master 60
- Linia: Sapphire XYLO-LINE
- Typ obciążenia: żeliwo typu kierownica
- Gryf prosty: 120cm / 25mm
- Dwa gryfy krótkie: 40cm / 25mm
- Konfiguracja obciążeń: 8x5kg / 4x2,5kg / 4x1,25kg
OPIS:
Specjalnie dobrana konfiguracja i wysokiej jakości elementy sprawią, iż zestaw ten znajdzie uznanie zarówno wśród osób rozpoczynających trening, jak również wśród średniozaawansowanych i zawodowców.Oferujemy sprzęt z najwyższej półki - nasze obciążenia wykonane są z
niezwykle trwałego żeliwa, zaś nasze gryfy to
pełne pręty odporne na największe obciążenia.Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu,
do zestawu dołączamy gratis dwa e-booki.W skład zestawu Master 60 wchodzi 16 talerzy i gryf prosty i dwa gryfy do hantli -
z takim wyposażeniem możesz przeprowadzać trening niemal wszystkich grup mięśniowych!WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE:
- 8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)
- 4 x 2,5 kg (średnica 17 cm, średnica otworu ~30mm)
- 4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)
GRYFY (ŚREDNICA 25MM):
- Gryf prosty (dł.120 cm, śr. 25 mm, max obc. 120 kg).
- Dwa gryfy do hantli (długość 40 cm, średnica 25 mm)
GRATISY:
- Dwa e-booki (wysyłane w mailu po
(...) więcej
zakupie)
GRYF PROSTY 120CM / ŚR. 25MM
- Długość: 120cm
- Średnica: 25mm
- Waga gryfu: ~5kg
- Część chwytna: 83 cm
- Część na ciężary: 2 x 17 cm
- Ryflowanie: 2 x 20cm
- Zaciski śrubowe: (2szt w komplecie)
- Uszczelki na zaciskach
- Wykończenie części chwytnej: ryflowanie
- Maksymalne obciążenie 120kg
2 x GRYF KRÓTKI DO HANTLI 40CM / ŚR. 25MM
- Długość: 40cm
- Średnica: 25mm
- Linia: Sapphire XYLO-LINE
- Część chwytna: 12 cm
- Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 4szt w komplecie
- Wykończenie części chwytnej: ryflowanie
GWINTOWANE ZACISKIZapewniają
możliwość szybkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie. Za stabilność nakładu odpowiadają dodatkowo
dwie gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się elementów mocujących. Takie połączenie umożliwia trening bez potrzeby poprawiania docisku w trakcie ćwiczeń.Do gryfu łamanego dołączamy
dwa zaciski z uszczelkami.CZĘŚĆ CHWYTNAGryf łamany posiada ryflowaną część, która
umożliwia pewny chwyt podczas wykonywania ćwiczeń. Ryflowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z dłoni podczas najbardziej wymagającego treningu.
Estetyczny wygląd gryfów uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany zarówno gryf, jak i zaciski.ŻELIWNE TALERZE TYPU "KIEROWNICA":8x obciążenie 5KG
- Waga talerza: 5kg
- Średnica: 23cm
- Średnica otworu: ~30mm
- Grubość talerza: 3cm
- Ilość w zestawie: 8szt
4x obciążenie 2,5KG
- Waga talerza: 2,5kg
- Średnica: 17cm
- Średnica otworu: ~30mm
- Grubość talerza: 2,5cm
- Ilość w zestawie: 4szt
4x obciążenie 1,25KG
- Waga talerza: 1,25kg
- Średnica: 15cm
- Średnica otworu: ~30mm
- Grubość talerza: 1,5cm
- Ilość w zestawie: 4szt
OBCIĄŻENIA TYPU "KIEROWNICA" XYLO-LINEObciążenie posiada praktyczne
antypoślizgowe uchwyty do wykonywania ćwiczeń także bez użycia gryfów.Dzięki naszym talerzom nie tylko
przeprowadzisz szybko rozgrzewkę bez potrzeby zdejmowania obciążeń ze sztangi, również ćwiczenia mięśni brzucha i ramion staną się znów motywujące.GRATISY:
DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!
mniej
Sapphire Zestaw Obciążeń Master 60 Kg - Opinie i recenzje
Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
Aktualnie brak opinii na temat Sapphire Zestaw Obciążeń Master 60 Kg -
Dodaj opinię