Bayer Krople do nakrapiania ADVANTIX dla psów o masie 10-25KG 4 pipety X 2.5 ML

(110 opinie)
69,90 zł
zoona.pl
Produkt do higieny psów Bayer. Liczba sztuk w zestawie: 4szt

Bayer Krople do nakrapiania ADVANTIX dla psów o masie 10-25KG 4 pipety X 2.5 ML - Najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta. O kolejności ​prezentacji ofert decyduje mechanizm licytacji.
Oferty z zielonym tłem oraz ikoną są najtańsze.
Oferty oznaczone logiem "Ceneo - kup teraz" pochodzą od partnerów korzystających z usługi "Kup teraz", która umożliwia bezpośredni zakup produktów za pośrednictwem Ceneo.pl, z pominięciem strony sklepu sprzedawcy. Ceneo nie jest sklepem.
Ukryj oferty

Bayer Krople do nakrapiania ADVANTIX dla psów o masie 10-25KG 4 pipety X 2.5 ML - Opis

Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt można zakupić tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru wybranej firmie kurierskiej.
BAYER Advantix Spot-on 10kg – 25kg
Advantix 10kg – 25kg – 1 pipeta 2,5 ml zawiera: Imidakloprid 250 mg Permetryna 1250 mg
WSKAZANIA LECZNICZE:
Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.).
Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Kleszcze są odstraszane oraz/lub zabijane, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umiejscowione na psie w momencie zastosowania preparatu zostaną zabite, ale pomimo to pozostaną wczepione i będą widoczne. Pchły na psie giną w ciągu jednego dnia od rozpoczęcia leczenia. Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Produkt może być stosowany jako element złożonego leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).
Jednorazowe leczenie zapewnia widoczne działanie odstraszające wobec meszek i komarów w ciągu czterech tygodni, zmniejszając przez to ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. leiszmaniozy).
DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:
O wystąpieniu działań niepożądanych po podaniu tego produktu lub zaobserwowaniu jakichkolwiek niepokojących objawów nie wymienionych w ulotce ( w tym również objawów u człowieka na skutek kontaktu z lekiem), należy (...) więcej

Bayer Krople do nakrapiania ADVANTIX dla psów o masie 10-25KG 4 pipety X 2.5 ML - Opinie i recenzje

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

  1. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    a...a

    - 2025-06-17
    Bardzo skuteczne krople, zakrapiam psa od lat i polecam - w ciągu pięciu lat znalazłam na nim tylko dwa kleszcze, które się wbiły i już się opijały! Uważam to za ogromny sukces produktu.
    Niestety po zakropieniu przez dwa/trzy dni wszystko go swędzi, ale potem przechodzi i już jest ok.
  2. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    l...z

    - 2025-04-16
    Stosuję już od paru lat i są bardzo skuteczne. Zero kleszczy na psie.
  3. Opinia została napisana przez użytkownika, który zakupił produkt.

    d...z

    - 2025-04-02
    Póki co żadnego kleszcza pies nie przyniósł.
Zobacz wszystkie opinie

Bayer Krople do nakrapiania ADVANTIX dla psów o masie 10-25KG 4 pipety X 2.5 ML - Podobne produkty

Produkty rekomendowane przez Taniomania