Zestawy słuchawkowe - najlepsze oferty

Zbyt cicha, nie wiem czy to mój egzemplarz czy tak każda ma. komunikaty o stanie baterii, włączeniu słuchawki bardzo ciche, mimo ustawienia głośności na maksymalną. Miałam poprzednio ML10 i ta działała o wiele lepiej. Jakoś rozmowy przez telefon też słaba.
Zestawy słuchawkowe w kategorii Akcesoria telefoniczne. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nokia, Samsung, Plantronics, Sony, Jabra. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 698 produktów - zobacz najtańsze oferty
Najnowsza bezprzewodowa słuchawka Bluetooth marki Plantronics pozwoli ci cieszyć się swobodną i komfortową pracą ze swoim smartfonem. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu użytkownik nie musi się kłopotać z kablami od słuchawek i ma zawsze wolne ręce, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem. Explorer pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki czy wskazówek GPS, bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Jest bardzo lekki (waży zaledwie 10g), łatwy do skonfigurowania i użytkowania oraz potrafi się komunikować z użytkownikiem poprzez komunikaty głosowe. Wygodny zaczep dopasowujący się do ucha, redukcja hałasu i szumów oraz długi czas rozmów (aż 11 godz.) z pewnością przypadną do gustu nie jednemu użytkownikowi, który korzysta ze swojego smartfona w pracy lub w drodze.
Więcej
Zwiń
Gdy jakość dźwięku ma znaczenie! Bezprzewodowe wykonywanie połączeń jest prosteNowy zestaw słuchawkowy Jabra BT2046 jest pomocny w wykonaniu zadań z napiętego harmonogramu dnia i umożliwia prowadzenie rozmów w drodze. Ten intuicyjnie zaprojektowany zestaw słuchawkowy Bluetooth® zapewnia proste łączenie z telefonem komórkowym i praktyczną obsługę. Nowy, jeszcze ładniejszy zestaw Jabra BT2046 daje Ci większy komfort — możesz go nosić z zaczepem na ucho lub bez. Bezprzewodowe prowadzenie rozmów staje się prostsze dzięki zastosowaniu atrakcyjnego i przyjaznego użytkownikowi designu zestawu słuchawkowego Jabra BT2046Bezpieczeństwo prowadzenia pojazdówZapewnienie bezpieczeństwa prowadzenia pojazdów i rozmów telefonicznych jest jednym z najważniejszych aspektów działania firmy Jabra.
Więcej
Zwiń
Plantronics Voyager Legend + CHARGING CASE BUNDLESłuchawka Bluetooth Multipoint Plantronics Voyager legend z technologią Smart Sensor zmienia oblicze połączeń telefonicznych z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego, zapewniając niezwykłą wygodę w czasie rozmów telefonicznych. Ta wysokiej klasy słuchawka została zaprojektowana tak, że zakładając ją na ucho rozmowa telefoniczna zostaje automatycznie odebrana lub przekazuje połączenie dalej pomiędzy telefonem a zestawem słuchawkowym. Plantronics Voyager LEGEND to nie tylko doskonały zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznych ale również idealne rozwiązanie dla serwisu Vocalyst, który umożliwia zarządzanie pocztą elektroniczną, sprawdzenie pogody, czy aktualizację Facebooka. Natomiast aplikacja MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Plantronics Voyager LEGEND łączy w sobie doskonałej jakości dźwięk i najwyższej klasy wygodę.
Więcej
Zwiń
Zbyt cicha, nie wiem czy to mój egzemplarz czy tak każda ma. komunikaty o stanie baterii, włączeniu słuchawki bardzo ciche, mimo ustawienia głośności na maksymalną. Miałam poprzednio ML10 i ta działała o wiele lepiej. Jakoś rozmowy przez telefon też słaba.