Zestawy słuchawkowe - najlepsze oferty

Zestawy słuchawkowe w kategorii Akcesoria telefoniczne. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nokia, Samsung, Plantronics, Sony, Jabra. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 787 produktów - zobacz najtańsze oferty
Najnowsza bezprzewodowa słuchawka Bluetooth marki Plantronics pozwoli ci cieszyć się swobodną i komfortową pracą ze swoim smartfonem. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu użytkownik nie musi się kłopotać z kablami od słuchawek i ma zawsze wolne ręce, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem. Explorer pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki czy wskazówek GPS, bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Jest bardzo lekki (waży zaledwie 10g), łatwy do skonfigurowania i użytkowania oraz potrafi się komunikować z użytkownikiem poprzez komunikaty głosowe. Wygodny zaczep dopasowujący się do ucha, redukcja hałasu i szumów oraz długi czas rozmów (aż 11 godz.) z pewnością przypadną do gustu nie jednemu użytkownikowi, który korzysta ze swojego smartfona w pracy lub w drodze.
Więcej
Zwiń
Plantronics Voyager Legend + CHARGING CASE BUNDLESłuchawka Bluetooth Multipoint Plantronics Voyager legend z technologią Smart Sensor zmienia oblicze połączeń telefonicznych z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego, zapewniając niezwykłą wygodę w czasie rozmów telefonicznych. Ta wysokiej klasy słuchawka została zaprojektowana tak, że zakładając ją na ucho rozmowa telefoniczna zostaje automatycznie odebrana lub przekazuje połączenie dalej pomiędzy telefonem a zestawem słuchawkowym. Plantronics Voyager LEGEND to nie tylko doskonały zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznych ale również idealne rozwiązanie dla serwisu Vocalyst, który umożliwia zarządzanie pocztą elektroniczną, sprawdzenie pogody, czy aktualizację Facebooka. Natomiast aplikacja MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Plantronics Voyager LEGEND łączy w sobie doskonałej jakości dźwięk i najwyższej klasy wygodę.
Więcej
Zwiń
Dzięki ergonomicznemu uchwytowi na ucho, słuchawka zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnego korzystania. Umieszczone na obudowie przyciski umożliwiają proste i szybkie zarządzanie połączeniami. Obok niezbędnych funkcji, takich jak: odbieranie, wyciszanie oraz odrzucanie rozmowy, Samsung HM1200 umożliwia również wybór numeru ostatniego połączenia bez konieczności sięgania po telefon. Dzięki funkcji multi point słuchawkę można połączyć z dwoma telefonami jednocześnie, a technologia redukcji szumów i echa pozwala zapomnieć o zakłócających rozmowę powiewach wiatru czy dźwięku silnika samochodowego. Co więcej, HM1200 wyposażono w wydajną baterię gwarantującą ponad 8 godzin rozmów oraz 300 godzin pracy słuchawki w trybie czuwania. GWARANCJA: Urządzenia pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte 12 miesięcznym okresem gwarancji, którą można realizować w dowolnym serwisie Samsung na terenie Polski.
Więcej
Zwiń