Zestawy słuchawkowe - najlepsze oferty

Zbyt cicha, nie wiem czy to mój egzemplarz czy tak każda ma. komunikaty o stanie baterii, włączeniu słuchawki bardzo ciche, mimo ustawienia głośności na maksymalną. Miałam poprzednio ML10 i ta działała o wiele lepiej. Jakoś rozmowy przez telefon też słaba.
Zestawy słuchawkowe w kategorii Akcesoria telefoniczne. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nokia, Samsung, Plantronics, Sony, Jabra. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 756 produktów - zobacz najtańsze oferty
Najnowsza bezprzewodowa słuchawka Bluetooth marki Plantronics pozwoli ci cieszyć się swobodną i komfortową pracą ze swoim smartfonem. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu użytkownik nie musi się kłopotać z kablami od słuchawek i ma zawsze wolne ręce, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem. Explorer pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki czy wskazówek GPS, bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Jest bardzo lekki (waży zaledwie 10g), łatwy do skonfigurowania i użytkowania oraz potrafi się komunikować z użytkownikiem poprzez komunikaty głosowe. Wygodny zaczep dopasowujący się do ucha, redukcja hałasu i szumów oraz długi czas rozmów (aż 11 godz.) z pewnością przypadną do gustu nie jednemu użytkownikowi, który korzysta ze swojego smartfona w pracy lub w drodze.
Więcej
Zwiń
Z zestawem słuchawkowym Bluetooth Plantronics M55 wydłużysz czas rozmów telefonicznych. Alarmy głosowe zapewniają informacje o czasie rozmowy, głośności, stanie połączenia oraz wielu innych. Ergonomiczny kształt prezentowanej słuchawki został dopasowany do każdego ucha, redukuje również wszelkie hałasy z otoczenia i szum wiatru. Dzięki funkcji Multipoint można odbierać połączenia z dwóch powiązanych telefonów, co umożliwi łatwe zarządzenie rozmowami z urządzeń służbowych i osobistych.

System oszczędzania baterii Plantronics DeepSleep, oszczędzanie energii uaktywnia tryb, gdy M55 jest z dala od telefonu przez ponad 90 minut, gdy telefon znajdzie się w zasięgu słuchawki można ją "obudzić" naciskając przycisk połącz. Korzystanie z trybu DeepSleep może przedłużyć gotowość akumulatora nawet do pięciu miesięcy.
Więcej
Zwiń
Bezprzewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy zapewniający wyraźne rozmowy i imponujący dźwięk Wzornictwo Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth™ SBH20 od Sony dostępny jest w kilku kolorach. Posiada on bezpieczny i obrotowy zacisk, który pozwoli Ci korzystać z zestawu słuchawkowego tak, jak chcesz. Ergonomiczny, przesuwany klawisz zasilania oraz duże, dotykowe klawisze sterujące muzyką dodają lekkości jego subtelnemu stylowi. Pozbądź się przewodów. Wiązanie z funkcją One-touch (NFC) Prostsze niż połączenie kablem. Dotknij raz, aby powiązać swój smartfon z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym*. Jeśli urządzenia rozłączą się, dotknij ich ponownie, aby połączyły się na nowo. Funkcja NFC to czysta magia. *Uwaga: Smartfon musi obsługiwać technologię NFC. W przeciwnym wypadku należy dokonać powiązania poprzez Bluetooth™ Czystość dźwięku Prosty w obsłudze bezprzewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy od Sony, z prostymi klawiszami rozmowy oraz sterowania muzyką.
Więcej
Zwiń
Zbyt cicha, nie wiem czy to mój egzemplarz czy tak każda ma. komunikaty o stanie baterii, włączeniu słuchawki bardzo ciche, mimo ustawienia głośności na maksymalną. Miałam poprzednio ML10 i ta działała o wiele lepiej. Jakoś rozmowy przez telefon też słaba.