Wiertarko-wkrętarki - najlepsze oferty

Wiertarko-wkrętarki – wiertarko – wkrętarki akumulatorowe stanowią narzędzie, które łączy w sobie łatwość użytkowania, lekkość, wszechstronność (nie potrzebują stałego zasilania aby pracować), a także uniwersalność. Idealnie sprawdzą się w każdym domu i pomogą przy wkręcaniu, wierceniu czy wykręcaniu. Podobnie jak większość narzędzi, wiertarko – wkrętaki dostępne są na rynku w różnych cenach i wielu rodzajach. Czym różnią się od siebie poszczególne modele? Przede wszystkim mocą urządzenia, świadczącą o tym jak długo można danym narzędziem pracować, oraz z jak twardym materiałem sobie poradzi. Kolejnym elementem różniącym, choć wpływającym na moc urządzenia, jest napięcie. Im wyższe napięcie, tym większa moc urządzenia. Istotny jest również moment obrotowy. Parametr ten określa z jaką siłą i jak głęboko można wkręcać śruby. Moment obrotowy służący do wkręcania miękkiego zwiększa się równomiernie, w miarę wkręcania. Natomiast moment obrotowy do wkręcania twardego rośnie bardzo powoli, działając z największą mocą na końcu. Większość wiertarko – wkrętarek posiada dwa biegi, choć może być to również element różniący od siebie poszczególne modele. Ważny jest również dołączony do zestawy akumulator. Należy zwrócić uwagę na to jak bardzo jest wydajny, jak długo się na nim pracuje oraz ile potrzebuje czasu do pełnego naładowania. Kolejnym ważnym elementem jest waga narzędzia. Dobrze aby było ono w miarę możliwości lekkie, oraz ergonomicznie dopasowane do naszej dłoni. Na końcu najważniejsze, czyli wyposażenie. Musimy zastanowić się jak bardzo zaawansowanych narzędzi będziemy potrzebowali w naszej pracy. Istotna jest również jakość ich wykonania, i materiał z jakiego zostały stworzone, tak aby posłużyły nam na lata. Na rynku istnieje wielu producentów oferujących nam swoje narzędzia, wymienić tu można takie firmy jak: Bosch, Black&Decker, Makita, Hitachi, Celma czy Verto. Wybierając wiertarko – wkrętarkę warto sprawdzić ceny wybranych modeli i kupić je najtaniej dzięki porównywarce Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1300 produktów - zobacz najtańsze oferty
Charakterystyka produktu:
 • Electronic Cell Protection (ECP) zabezpiecza przed przegrzaniem, przeładowaniem i głębokim rozładowaniem baterii
 • Optymalny moment i prędkość do wiercenia i wkręcania dzięki 2-biegowej przekładni
 • Precyzyjny dobór momentu obrotowego dzięki 15+1 ustawieniom sprzęgła
 • Funkcja hamulca w silniku - bardziej precyzyjne wkręcanie
 • Rękojeść o niewielkiej grubości zoptymalizowana dla bezpieczeństwa i komfortu
 • Łatwa kontrola obrotów regulowana siłą nacisku spustu
 • Kompaktowe wymiary: 196x186x50 mm
 • Możliwość zastosowania wszystkich baterii Bosch 10,8 V


Dane techniczne:
 • Napięcie zasilania (V): 10,8
 • Pojemność akumulatora (Ah): 1,5
 • Maksymalna prędkość obrotowa (Obr/min): 0-430/0-1600
 • Maksymalny moment obrotowy (Nm): 28/11
 • Średnica uchwytu (mm): 10
 • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie (mm): 19
Więcej
Zwiń
MEGA PROMOCJA MAKITAAkum. wiertarko-wkrętarka DF457DWE+ 2 akumulatorami li-Ion 18 V;1,3 Ah BL1813G+ ładowarka DC18WA +odkurzacz akumulatorowy li-ion 18 VCL183DZXPoleca SEGER.PL Autoryzowany Dystrybutor MAKITAAkum. Wiertarko-Wkrętarka Makita DF457DWE:Wiertarko-wkrętarka marki Makita o napięciu akumulatora 18 V, model DF457DWE Dwubiegowa regulacja obrotów 0 - 400 / 0 - 1400 obr./min, 17-stopniowa regulacja momentu obrotowego, samozaciskowy uchwyt wiertarski, aluminiowa obudowa przekładni, ergonomiczna rękojeść pokryta powłoką antypoślizgowąW zestawie poza wkrętarką, dwoma litowo - jonowymi akumulatorami o pojemności 1,3/1,5 Ah i ładowarką znajdują się jeszcze między innymi dwustronny bit płasko - krzyżakowyCałość zapakowana jest w wygodną i wytrzymałą walizkę z tworzywa sztucznego.Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producentaDane Techniczne:Prędkość obr. na biegu jałowym 1 Bieg: 0 - 400 obr./minPrędkość obr. na biegu jałowym 2 Bieg: 0 - 1400 obr./minMax.
Więcej
Zwiń
Korzyści dla użytkownika:
Tylko 169 mm długości w narzędziu tej klasy zapewnia optymalne manewrowanie narzędziem, przede wszystkim przy wierceniu i wkręcaniu w miejscach trudno dostępnych lub w sytuacjach wymagających trzymania narzędzia w górze
Profesjonalna wydajność: przekładnia 2-biegowa gwarantuje moment obrotowy 30 Nm podczas wiercenia (do 19 mm) oraz wkręcania (do 7 mm)
Wbudowana lampka LED oświetla miejsce pracy w ciemnych zakamarkach
Hamulec silnika zapewnia precyzję pracy przy seryjnym wkręcaniu wkrętów
Pozostałe atuty:
Pełnowymiarowy uchwyt wiertarski 10 mm z systemem Auto-Lock
Praktyczny trzydiodowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
Bosch Hyper Charge: dzięki szybkiemu ładowaniu akumulatory są naładowane w 75?% już po upływie połowy czasu ładowania
Brak efektu pamięci: akumulator można doładować w dowolnej chwili, nie ryzykując uszkodzenia ogniw
Wyjątkowa, najnowocześniejsza technologia litowo-jonowa Bosch Premium wyd
Więcej
Zwiń