Superlux - najlepsze oferty

Ciężko mi na razie oceniać bo grałem, używając ich przez godzinę. Ale muszę powiedzieć, że nie zauważyłem żadnego minusa. Słuchawki zdają się być masywne. Dźwięk jest naprawdę dobry. Jakość do ceny - miażdżąca.
Superlux na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Superlux z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 101 produktów - zobacz najtańsze oferty
HD681 to słuchawki o zrównoważonym, wysokiej jakości dźwięku marki Superlux. Specjalny kształt i dobre materiały wykorzystane w elementach nausznych zapewniają dopasowanie i maksymalny komfort w czasie słuchania. Słuchawki oferują wyjątkowo głębokie niskie częstotliwości, mają szerokie pasmo przenoszenia oraz doskonały charakter zrównoważony, a także potężne uderzenie basu. Słuchawki posiadają szerokie pasmo przenoszenia, które wynosi od 10 do 30000 Hz. Zapewniają doskonałą równowagę i klarowność. Ergonomicznie zaprojektowane elementy ucha w połączeniu z lekkim pałąkiem tych słuchawek zapewniają wygodę. Nieważne, czy będą wykorzystywane w profesjonalnym studiu czy po prostu do słuchania MP3 lub innego źródła dźwięku, można po nich oczekiwać komfortu i dokładność brzmienia...
Więcej
Zwiń
Rozpoznawalne na całym świecie, wzbudzające zachwyt doskonałym dźwiękiem i wykonaniem, uwielbiane przez swoich właścicieli i wciąż jeszcze odkrywane przez wszystkie pokolenia poszukiwaczy doskonałego brzmienia!
Słuchawki Superlux HD-681 to już prawdziwa legenda, której może trochę brakuje do popularności grupy The Rolling Stones, ale wszystko jeszcze przed nimi. Droga do sukcesu to ciągłe dążenie do doskonałości, dlatego też doczekaliśmy się kolejnej odsłony tych słuchawek.

HD-681EVO to absolutnie nowy futurystyczny image. Smukłe i nowoczesne rysy przyciągną uwagę każdego, bez wyjątku. Pod względem brzmienia, zachowano wszystko co najlepsze w modelu HD-681, czyli mocne, głębokie i ciepłe brzmienie basu, a udoskonalono tony wysokie, które stały się bardziej zrównoważone i neutralne.
Więcej
Zwiń
HD669 to wysokiej jakości, profesjonalne, zamknięte słuchawki monitorowe. Znajdą one swoje miejsce w bardzo szerokiej gamie zastosowań, jednak na szczególną uwagę zasługuje doskonale tłumiąca dźwięki zewnętrzne konstrukcja. Dzięki niej słuchawki te stają się wyjątkowo przydatne w środowisku o wysokim poziomie hałasu.Wysoka jakość dźwięku i wykonania sprawi, że niejeden dźwiękowiec obdarzy je swoim zaufaniem.Wyposażone są w dwa odpinane kable. W zależności od potrzeb i sytuacji w jakiej się znajdujemy mamy do dyspozycji kabel 1m i 3m.W zestawie znajdziemy również klips zabezpieczający przed niekontrolowanym wysunięciem się wtyczek... -Typ:zamknięte, dynamiczne-Pasmo przenoszenia:10 Hz – 30 kHz-Impedancja:56 Ohm-Max. SPL:98 dB-Moc:200 mW-Waga:235 g-Przewód:1m + 3m-Złącze:stereo mini-jack 1/8" + redukcja na stereo jack 1/4" ....Gwarancja: produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancjąStan produktu: NowyKod producenta: hd669EAN: -Wersja produktu: BOXProducent: SuperLuxStrona WWW: http://www.
Więcej
Zwiń
Ciężko mi na razie oceniać bo grałem, używając ich przez godzinę. Ale muszę powiedzieć, że nie zauważyłem żadnego minusa. Słuchawki zdają się być masywne. Dźwięk jest naprawdę dobry. Jakość do ceny - miażdżąca.