Środki ochrony roślin - najlepsze oferty

Środki ochrony roślin w kategorii Rośliny i kwiaty. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1151 produktów - zobacz najtańsze oferty
ROUNDUP ŻEL Środek chwastobójczy Zwalcza korzenieIdealny do chwastów między roślinami Substral ROUNDUP ŻEL: jedno opakowanie wystarcza na 1000 chwastów, precyzyjna aplikacja - ROUNDUP ŻEL idealnie sprawdza się usuwaniu chwastów pomiędzy roślinami, wystarcza jedno dotknięcie środek przykleja się do liścia usuwa chwasty jednoroczne i wieloletnie ROUNDUP ŻEL jest środkiem chwastobójczym w formie żelu do bezpośredniego stosowania na liście, przenaczonym do zwalczania chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) w ogrodach przydomowych i działkowych, w tym na powierzchni wyłączonej z uprawy. Substancja aktywna pobierana jest przez liście a następnie transportowana do części podziemnych rośliny korzenie, rozłogi itp powodując ich zamieranie. Opakowanie: 140 ml
Więcej
Zwiń
Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego. Stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich).
Zawiera substancję biologicznie czynną - glifosat 360g/l w postaci soli izopropoloaminowej.
Środek należy stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu, stosując dawkę potrzebną do zniszczenia występujących gatunków chwastów dostosowaną do ich fazy rozwoju.
Chwasty odporne: skrzyp polny.
Więcej
Zwiń
Środek stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych. Środek pobierany jest przez liście powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie chwastów. Stosowanie: trawniki, boiska sportowe i pola golfowe. Zwalcza: babka lancetowata, babka zwyczajna, bodziszek drobny, gwiazdnica pospolita, jaskier polny, jasnota purpurowa, komosa biała, koniczyna polna, krwawnik pospolity, mlecz polny, mniszek lekarski, pępawa zielona, rdest ptasi.
Więcej
Zwiń