Stihl - Piły spalinowe - najlepsze oferty

Nie polecam 4 razy w serwisie była.Zawsze coś nie tak a nierobie dużo tylko przy domu tne.Odradzam
Produkty Stihl w kategorii Piły spalinowe (Narzędzia i warsztat). Największy wybór z oferty Stihl, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najtańsze oferty
Te pilarki łańcuchowe STIHL charakteryzują się wysoką mocą, a przy tym są lekkie i poręczne - stanowią niezawodną pomoc przy wszystkich pracach wokół domu i w gospodarstwie, są idealne do przygotowywania drewna opałowego. Mocna klasa średnia STIHL oferuje wszystkie zalety modeli do prac wokół domu i ogrodu, a przy tym znacznie wyższą moc silnika. Nowa, mocna pilarka łańcuchowa STIHL MS 251 spala do 20% mniej mieszanki paliwowej oraz emituje do 50% mniej spalin w porównaniu do konwencjonalnych pilarek łańcuchowych STIHL z silnikami dwusuwowymi bez technologii 2-MIX. Poręczna i łatwa w obsłudze. Idealna opcja dla rolników, sadowników, ogrodników i plantatorów.
Więcej
Zwiń
Pilarki spalinowe dla rolnictwa i ogrodnictwa
wszechstronne rozwiązania techniczne do prac wokół domu i w ogrodzie

Te pilarki łańcuchowe STIHL charakteryzują się wysoką mocą, a przy tym są lekkie i poręczne - stanowią niezawodną pomoc przy wszystkich pracach wokół domu i w gospodarstwie, są idealne do przygotowywania drewna opałowego. Mocna klasa średnia STIHL oferuje wszystkie zalety modeli do prac wokół domu i ogrodu, a przy tym znacznie wyższą moc silnika.

PILARKA SPALINOWA
STIHL MS 231

Nowy model STIHL MS 231 spala 20% mniej mieszanki paliwowej oraz emituje do 50% mniej spalin w porównaniu do konwencjonalnych pilarek łańcuchowych STIHL z silnikami dwusuwowymi bez technologii 2-MIX. Nowy model charakteryzuje się doskonałymi parametrami prowadzenia, jest optymalnie poręczny oraz łatwy w obsłudze.
Więcej
Zwiń
Nie polecam 4 razy w serwisie była.Zawsze coś nie tak a nierobie dużo tylko przy domu tne.Odradzam