Odzież i obuwie do tenisa - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Odzież i obuwie do tenisa w kategorii Tenis i pokrewne. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nike, Adidas, Lotto, Babolat, Wilson. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1905 produktów - zobacz najtańsze oferty
Stylowy wygląd inspirowany linią Propulse, doskonały komfort.MICHELIN HIGH TECH SOLENowa koncepcja dla jeszcze większej wytrzymałości podeszwy. Wyprodukowana przy współudziale Michelin R&D Team (laboratorium badawczo-rozwojowe) podeszwa buta została zaprojektowana specjalnie dla Drive. Jest o 40 proc. bardziej odporna na zużycie i pęknięcia od innych butów*.* potwierdzone podczas testów na ścieranie i ścieranie termiczne zgodnie z normą NF G 62.001. Porównanie Propulse i butów innych producentów z tej półki cenowej.VIBRAKILLSystem efektywnie absorbujący wstrząsy. Wbudowany w piętę buta utrzymuje komfort i optymalnie oddaje energię. Według testów porównawczych w „Centre Technique de la Chaussure et du Cuir” efektywność tłumienia Vibrakill jest 26 proc. większa od średniej dla innych butów z tego segmentu cenowego.ORTHOLITESpecjalne wkładki z pianką memory foam zapewniającą długotrwałe uczucie komfortu już przy pierwszym włożeniu buta.
Więcej
Zwiń
Lekkie buty tenisowe Wilson Advantage doskonale spisują się na każdym typie kortu. Buty zostały wykonane z użyciem zaawansowanej technologii Wilson Unibody.
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.