Lodówki - najlepsze oferty

Lodówka spełnia moje oczekiwania, pojemna, dobrze zorganizowana w środku, miła dla oka, niezbyt głośna; jestem zadowolona z wyboru; Polecam!
Lodówki – lodówka stanowi istotny element wyposażenia każdej kuchni. W zależności od potrzeb, wielkości mieszkania, czy ilości zamieszkujących go osób można wybierać wśród lodówek w wielu rozmiarach i wielkościach. Kupując lodówkę należy zastanowić się czy potrzebna nam jest tylko chłodziarka? A może chłodziarko-zamrażarka? Wśród lodówek łączących w sobie chłodziarkę i zamrażarkę dodatkowo należy zdecydować o wielkości każdego elementu oraz o położeniu zamrażarki. Najczęściej spotykanymi są lodówki z dolnym, górnym lub bocznym zamrażalnikiem. W związku z tym, że lodówki są sprzętem działającym dzięki prądowi elektrycznemu i rzadko kiedy pozostaje wyłączona dłużej niż jest to niezbędne do jej umycia, należy zwrócić szczególną uwagę na klasę energetyczną. Najdroższe, ale zarazem najbardziej energooszczędne będą lodówki oznaczone jako A+++, jednak na rynku znajdziemy także lodówki z klasą energetyczną G. Pojemność lodówki podawana jest w litrach. Jest to również istotny element świadczący o wielkości lodówki. Warto również zwrócić uwagę na rozmieszczenie i ilość półek mieszczących się w lodówce, a także na jej drzwiach. Współczesne lodówki wyposażone mogą być także w wiele funkcji dodatkowych, takich jak dozownik zimnej wody, czy też kostkarkę do lodu. Przydatną funkcją jest no Frost, który zapobiega osiadaniu się szronu na ściankach lodówki. Niektóre lodówki wyposażone są także w dodatkowe szuflady z osobnym obiegiem powietrza, utrzymujące inną temperaturę niż sama chłodziarka. Istotne może się również okazać to, w którą stronę otwierają się drzwiczki. Ostatecznie należy zdecydować o kolorze lodówki. Te obecnie dostępne na rynku istnieją w tak wielu kolorach, że z pewnością dopasują się do każdego wnętrza. Kolejnym elementem wpływającym na wybór lodówki jest jej cena. Warto sprawdzić ceny lodówek dostępne przy zakupie przez Internet i wybrać te najtańsze, najlepszych marek (Samsung, Bosch. Whirlpool, Liebherr, czy Handy) dzięki serwisowi Taniomania.pl. Lodówki w kategorii AGD wolnostojące. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1915 produktów - zobacz najtańsze oferty
Cechy produktu

Ogólne informacje
Pojemność całkowita: 354 l
Klasa efektywności energetycznej: A++
Zużycie energii¹: 250 kWh/rok
Poziom hałasu: 42 dB dB(A) re 1 pW
Klasa klimatyczna: SN-T

Komfort użytkowania
Odszranianie NoFrost
Elektroniczna regulacja temperatury, wyświetlacz LED
Sygnał dźwiękowy "otwarte drzwi"
Alarm optyczny i akustyczny w przypadku wzrostu temperatury w zamrażarce

Chłodziarka
Pojemność chłodziarki: 268 l
System Multi Airflow
Ilość półek: 5 z bezpiecznego szkła, z czego 4 x EasyAccess Shelf
Chromowany stelaż na butelki
Komora świeżości ChillerSafe
CrisperBox z regulacją wilgotności
Ilość półek na drzwiach: 4
Oświetlenie LED

Zamrażarka
Klasa zamrażania:*/***
Pojemność: 86 l
Supermrożenie
3 przezroczyste szuflady
VarioZone - zwięszkona i wykorzystana do maksimum pojemość zamrażarki dzięki wyjmowanym półkom i szufladom
Więcej
Zwiń
Obecnie lodówka to coś więcej niż tylko miejsce do przechowywania i przygotowywania żywności. Stanowi ona ważny element naszego codziennego życia. To właśnie dlatego wielu konsumentów oprócz odpowiedniego dopasowania lodówki do wystroju kuchni i do własnych preferencji estetycznych równie mocno ceni sobie zaawansowaną funkcjonalność i ogólne parametry pracy. Lodówka RL55 posiada wysokiej jakości dolny zamrażalnik. Zawiera ona także wszystkie zaawansowane funkcje, oferowane przez firmę Samsung, takie jak intuicyjny ekran LED i szufladę CoolSelect Zone. Całość utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Teraz możesz więc korzystać z atutów, jakie dają najnowsze funkcje oferowane w lodówkach, podkreślając jednocześnie swój styl.

Gładkie czarne szkło

Zamień swoją kuchnię w niezwykłe miejsce dzięki nowej lodówce Samsung RL55, wykonanej z pięknego, czarnego szkła.
Więcej
Zwiń
Nowa lodówka Samsung została inteligentnie zaprojektowana, tak aby wydajnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Elementy, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz kosz Grab'n Go, pozwalają skrócić czas wymagany na wkładanie, porządkowanie i wyjmowanie żywności z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia cechują się elastycznością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.

Łatwo wysuwana półka

Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika.
Więcej
Zwiń
Lodówka spełnia moje oczekiwania, pojemna, dobrze zorganizowana w środku, miła dla oka, niezbyt głośna; jestem zadowolona z wyboru; Polecam!