Leżaki Ogrodowe - najlepsze oferty

produkt zgodny z moim oczekiwaniem wygodny solidnie wykonany, z zakupu jestem bardzo zadowolony i tak trzymać,
Leżaki Ogrodowe w kategorii Meble ogrodowe i akcesoria. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Ogród. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1190 produktów - zobacz najtańsze oferty
Opis

Leżak plażowy Zero Gravity z daszkiem Brązowy.

Leżak odporny jest na działanie warunków atmosferycznych (słońce, deszcz). W razie zabrudzenia śmiało można leżak wyczyścić gąbką z detergentem. Dodatkowym atutem jest wygodny zagłówek, który można regulować według potrzeb.

Leżak posiada dodatkowo regulowany daszek przeciwsłoneczny! Możesz wypoczywać, czytać książki itp. bez rażącego w oczy słońca! Daszek reguluje się za pomocą dwóch pokręteł po bokach oparcia leżaka.

Konstrukcja z grubych metalowych rur, malowanych proszkowo sprawia, że farba nie będzie odpryskiwać i się łuszczyć jak to niestety bywa w tanich odpowiednikach.

Po rozłożeniu fotela zarówno głowa jak i nogi znajdują się w wygodnej pozycji sprzyjającej lepszemu krążeniu krwi, co sprzyja relaksowi zarówno fizycznemu jak i psychicznemu.

System blokady kąta nachylenia leżaka, pozwala na ustawienie i zablokowanie położenia w wybranej pozycji.
Więcej
Zwiń
Leżak plażowy Max z daszkiem jest bardzo praktyczny i wygodny, dzięki czemu zapewni wspaniały wypoczynek całej rodzinie. Elastyczny materiał (600D) nie tylko idealnie dopasowuje się do ciała, ale także ma właściwości oddychające i przepuszczające powietrze, przez co ciało nie poci się na nim zbyt mocno. Ponadto nie nagrzewa się przesadnie na słońcu, dzięki czemu można się na nim komfortowo położyć o każdej porze dnia i w każdej temperaturze. Zastosowanie aluminowych rur, pokrytych farbą malowaną proszkowo, z mocnymi zawiasami sprawia, że jest bardzo trwały. Leżak posiada daszek, który można zamontować i zdemontować w każdej chwili.
Więcej
Zwiń
LEŻAK PLAŻOWY FOTEL OGRODOWY NIX SKŁADANY BEZ ZAGŁÓWKA IW429
produkt zgodny z moim oczekiwaniem wygodny solidnie wykonany, z zakupu jestem bardzo zadowolony i tak trzymać,