Leżaki Ogrodowe - najlepsze oferty

Leżak bardzo praktyczny, konstrukcja przemyślana, wygodny w różnych sytuacjach. Wykonanie solidne, zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi
Leżaki Ogrodowe w kategorii Meble ogrodowe i akcesoria. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Ogród. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1149 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis

Leżak plażowy Zero Gravity z daszkiem Brązowy.

Leżak odporny jest na działanie warunków atmosferycznych (słońce, deszcz). W razie zabrudzenia śmiało można leżak wyczyścić gąbką z detergentem. Dodatkowym atutem jest wygodny zagłówek, który można regulować według potrzeb.

Leżak posiada dodatkowo regulowany daszek przeciwsłoneczny! Możesz wypoczywać, czytać książki itp. bez rażącego w oczy słońca! Daszek reguluje się za pomocą dwóch pokręteł po bokach oparcia leżaka.

Konstrukcja z grubych metalowych rur, malowanych proszkowo sprawia, że farba nie będzie odpryskiwać i się łuszczyć jak to niestety bywa w tanich odpowiednikach.

Po rozłożeniu fotela zarówno głowa jak i nogi znajdują się w wygodnej pozycji sprzyjającej lepszemu krążeniu krwi, co sprzyja relaksowi zarówno fizycznemu jak i psychicznemu.

System blokady kąta nachylenia leżaka, pozwala na ustawienie i zablokowanie położenia w wybranej pozycji.
Więcej
Zwiń
Leżak bardzo praktyczny, konstrukcja przemyślana, wygodny w różnych sytuacjach. Wykonanie solidne, zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi