Laptopy - najlepsze oferty

Najlepsza firma, jeśli chodzi o laptopy. Bardzo wygodna klawiatura, prosty w obsłudze. Nie wiesza się, działa bez zarzutów
Laptopy w kategorii Laptopy i komputery. Najtańsze oferty i najlepsze marki Lenovo, Dell, Asus, HP, Acer. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4598 produktów - zobacz najtańsze oferty
Potęga możliwości w smukłej i lekkiej jak piórko formie

ZenBook UX305FA został stworzony, by towarzyszyć Ci w każdym miejscu, w którym będziesz. Ważący zaledwie 1,2kg i wyjątkowo smukły (jedynie 1,23cm), jest nie tylko pięknym, poręcznym laptopem: to prawdziwy mocarz, wypełniony po brzegi najnowszymi technologiami. Wraz z ZenBook UX305FA możesz zrobić wszystkie niesamowite rzeczy, które planowałeś – bez względu na to, gdzie jesteś.

Ucieleśnienie ducha Zen

Wyrafinowany design ZenBooka UX305FA już na pierwszy rzut oka wyróżnia się z tłumu – to mistrzostwo i klasa sama w sobie. Stworzenie ZenBook UX305FA z bryły litego aluminium wymaga przejścia dwunastu etapów ściśle monitorowanego procesu produkcyjnego. Subtelny i wyrafinowany kształt posiada pierwiastek klasycznego ZenBooka, z wyraźnie zaznaczonym smukłym klinem, który jest zarówno elegancki, jak i praktyczny.
Więcej
Zwiń
Kod Producenta: 59-443090
Typ: Notebook
Intel Form Factor: Notebook
Producent: Intel
Nazwa rodziny: Core i7
Częstotliwość: 2600
Model: i7-4720HQ
TDP: 47
Ilość rdzeni: 4
Ilość wątków: 8
Pojemność: 8
Maks. możliwa pojemność: 16
Ilość banków pamięci: 2
Obsł
Więcej
Zwiń
Kod Producenta 80FF006TPB
Typ Notebook
Intel Form Factor Notebook
Producent Intel
Nazwa rodziny Core i5
Częstotliwość 2200 MHz
Model i5-5200U
TDP 15 W
Ilość rdzeni 2
Ilość wątków 4
Pojemność 4 GB
Maks. możliwa pojemność 16 GB
Ilość banków pamięci 2 szt.
Ilość wolnych banków 1 szt.
Więcej
Zwiń
Najlepsza firma, jeśli chodzi o laptopy. Bardzo wygodna klawiatura, prosty w obsłudze. Nie wiesza się, działa bez zarzutów