Kuchenki gazowo-elektryczne - najlepsze oferty

Czeka na uruchomienie na propan-butan.
Kuchenki gazowo-elektryczne – To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i jednocześnie pragną obniżyć zużycie prądu w swoim domostwie. Wśród zalet urządzeń tego typu można wymienić chociażby mniejszą awaryjność, niskie koszty eksploatacji, a także możliwość korzystania z nich nawet w momencie przerwy w dostawie prądu. W katalogu Taniomania.pl znajdziecie kuchenki gazowo-elektryczne róznych typów i w bardzo atrakcyjnych cenach. Pośród nich urządzenia producentów Amica, Beko, Bosch, Gorenje, Electrolux i wielu innych marek.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 737 produktów - zobacz najtańsze oferty
  • Klasa energetyczna A-20%


Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które zmniejszazużycie prądu o -20% w porównaniu ze sprzętem klasy energetycznej A. Niższerachunki i jeszcze więcej radości z pieczenia niż dotychczas.
  • Emalia łatwoczyszcząca


Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnikatłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczeniepiekarnika.
  • Drabinka suszarnicza


Drabinka suszarnicza została wyposażona wzabezpieczenia, dzięki czemu jest stabilna i pozwala na swobodne wysuwanie bezobawy, że potrawa wypadnie lub wysunie się.
  • Zabezpieczenie przeciwwypływowe palników


Gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika lubprzeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposóbwyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się.
Więcej
Zwiń
  • Klasa energetyczna A-20%


Ekologiczne i ekonomicznerozwiązanie, które zmniejsza zużycie prądu o -20% w porównaniu ze sprzętem klasyenergetycznej A. Niższe rachunki i jeszcze więcej radości z pieczenia niżdotychczas.
  • 8 funkcji piekarnika

Wentylator + grzejnik górny +grzejnik dolny - pieczenie ciast; Grzejnik dolny + grzejnik górny (nagrzewaniekonwencjonalne) - pozwala na pieczenie wg. większości przepisów kulinarnych;Opiekacz (grill) - przyrządzanie potraw z grilla, np. steków, kiełbasek,szaszłyków; Opiekacz + grzejnik górny (supergrill) - grillowanie na ruszciedużych porcji mięsa; Wentylator + opiekacz (turbogrill) - opiekanie dużychporcji mięsa bez potrzeby opiekania go na ruszcie; Rozmrażanie; Grzejnik dolny(podpiekanie) - dopiekanie spodów ciast.
Więcej
Zwiń
Czeka na uruchomienie na propan-butan.