Kotły Viessmann - najlepsze oferty

Można znaleźć coś lepszego za te pieniądze i w dodatku ze zintegrowana pełną automatyka pogodowa i lepszą wydajnością. Przereklamowany i zdecydowanie za drogi. Piec porównywalny z innymi z przedziału 4000-4300zl. Plusy:ładny wygląd Minusy:cena, wydajność i bardzo drogie części (nieopłacalne naprawy np płyta gl)
Kotły Viessmann w kategorii Kotły (Ogrzewanie). Najlepsze ceny i największy wybór znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 177 produktów - zobacz najtańsze oferty
Vitodens 100-W, Gazowy dwufunkcyjny wiszący kocioł kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania. Kocioł Vitodens 100-W firmy Viessmann to gazowy dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny. Jego znamionowa moc cieplna: 6,5 do 26 kW. Vitodens 100-W to najmniejszy kocioł z grupy wiszących kotłów kondensacyjnych. Powierzchnia wymiany ciepła Inox-Radial oraz modulowany palnik cylindryczny MatriX wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej. Oferuje najbardziej zaawansowaną technikę kondensacyjną w minimalnej przestrzeni i w bardzo atrakcyjnej cenie. Można go montować w kuchni jak i innych pomieszczeniach gdyż pasuje do każdej aranżacji.Właściwości: • Gazowy, 2-funkcyjny kocioł kondensacyjny o zakresie znamionowej mocy cieplnej 6,5-26 kW. • Sprawność znormalizowana: do 108%.
Więcej
Zwiń
Kotły gazowe Kotły gazowe firmy Viessmann to w szczególności kotły kondensacyjne zapewniające najwyższą sprawność pracy i tym samym najniższe koszty ogrzewania. W ofercie znajdują się także nowoczesne wiszące kotły niskotemperaturowe, jak Vitopend 100-W, oferowane zarówno w wersji 1- jak i 2-funkcyjnej. Kotły gazowe dzięki szerokiej ofercie podgrzewaczy pojemnościowych c.w.u., mogą spełniać różne wymagania komfortu ciepłej wody użytkowej. Dzięki zastosowaniu podgrzewaczy biwalentnych c.w.u., mogą współpracować także z kolektorami słonecznymi. Niezawodny i długowieczny - Made in Germany Jako producent z długoletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiemy od czego zależy trwałość i niezawodość kotłów grzewczych. Również w przypadku szczególnie atrakcyjnego cenowo kotła Vitopend 100-W konsekwentnie realizujemy nasze wymagania dotyczące jakości i sprawności produktów.
Więcej
Zwiń
Nowy, wiszący, gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Bez problemu można go powiesić we wnęce w łazience, kuchni czy też pomieszczeniu gospodarczym.

Kocioł dysponuje wbudowanym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Pod względem komfortu korzystania z ciepłej wody, jej dostępna ilość jest porównywalna z ustawionym osobno tradycyjnym podgrzewaczem c.w.u. (z wężownicą) o pojemności 150 litrów. Pobierając ciepłą wodę z zasobnika, jest on uzupełniany wodą wodociągową, która w podgrzewaczu przepływowym (wymienniku płytowym) od razu ogrzewana jest do wymaganej temperatury i od razu można z niej korzystać. Taki sposób ogrzewania c.w.u. jest szczególnie efektywny przy napełnianiu wanny lub dłuższych kąpielach pod natryskiem. Pozwala to na korzystanie z dwóch punktów poboru ciepłej wody jednocześnie.
Więcej
Zwiń
Można znaleźć coś lepszego za te pieniądze i w dodatku ze zintegrowana pełną automatyka pogodowa i lepszą wydajnością. Przereklamowany i zdecydowanie za drogi. Piec porównywalny z innymi z przedziału 4000-4300zl. Plusy:ładny wygląd Minusy:cena, wydajność i bardzo drogie części (nieopłacalne naprawy np płyta gl)