Kominki - najlepsze oferty

po przejściu do sklepu pojawia się zupełnie inny produkt :/
Kominki w kategorii Ogrzewanie. Najtańsze oferty i najlepsze marki Kratki, Dimplex, Jotul, Thorma, Invicta. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 17389 produktów - zobacz najtańsze oferty
Moc nominalna (kW)11 Zakres mocy grzewczej (kW)5,7 - 14,5 Średnica czopucha (mm)200 Sprawność cieplna (%)75 Emisja CO (przy 13% O2) ≤0,2% Emisja pyłków (pył)*89,7 Temperatura spalin (oC)345 Waga (kg)115 Max długość polan (mm)330 Materiałżeliwo szare klasy 200 Rodzaj...
Więcej
Zwiń
Wklad kominkowy firmy Kornak został przygotowany z myslą o niezawodnym użytkowaniu przez wiele lat, jak również z troską o efektowność i estetykę wykonania, co przekłada się na podkreślenie wystroju pomieszczenia i wzbogacenie go eleganckim zestawem kominkowym, dającym niepowtarzalne wrażenia podczas długich wieczorów.Firma Kornak wykonała produkt z żeliwa, a jego moc wynosi 10 kilowatów. Wkład kominkowy zasilany jest za pomocą drewna bądź brykietu, co pozwala na zróżnicowanie źródła ciepła. Wkład posiada prostą szybę, a drzwiczki otwierają się na bok. Ta żeliwna konstrukcja została rownież wyposażona w czopuch.
Więcej
Zwiń
po przejściu do sklepu pojawia się zupełnie inny produkt :/