Garnki - najlepsze oferty

bardzo dobry garnek w którym można przygotować świetne wyroby mięsne
Garnki w kategorii Wyposażenie kuchni. Najtańsze oferty i najlepsze marki Berghoff, Tefal, Ambition, KINGHOFF, Silit. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3759 produktów - zobacz najtańsze oferty
Szynkowar przeznaczony do wyrobu pysznych parzonych wędlin domowym sposobem. Wykonany ze stali nierdzewnej.Pozwala na przygotowanie do 1,5 kg wyrobu mięsnego jednorazowo.Na środku wieczka znajduje się gniazdo z otworem umożliwiającym bezpośredni pomiar temperatury wsadu mięsnego. Służy do tego termometr z sondą, który nie jest elementem zestawu. Do szynkowara można dopasować termometr o symbolach 185609, 100100, 100200, 100400, 100600. Dane techniczne: wymiary: (szerokość x głębokość x wysokość) : 12cm x 12cm x 19cm gwarancja: jeden rok
Więcej
Zwiń
Szynkowar przeznaczony do przygotowania domowej szynki, z uniwersalnym termometrem do dokładnej kontroli temperatury podczas duszenia szynki. Wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury oraz żaroodpornego silikonu. Termometr oraz sprężyna zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Szynkowar został wyposażony w redukcję do przygotowania połowy porcji szynki (pojemność całkowita 1kg mięsa) Urządzenie można myć w zmywarce - nie wymaga posiadania worków do produkcji szynki, oprócz termometru. Instrukcja obsługi, oraz przepisy na domową szynkę z różnych mięs - znajdują się wewnątrz opakowania, całość zapakowana w kolorowy karton. Zobacz film.
Więcej
Zwiń
Nazwa produktu: Sokownik SOK8SN BIOWIN
Pojemność: 8 l
Wysokość: 42 cm
Szerokość: 35 cm
Długość: 35 cm
Waga: 4 kg
Materiał wykonania: stal nierdzewna, silikon
Przeznaczenie: do wytwarzania soku z owoców
Informacje dodatkowe: wykonany ze stali nierdzewnej o bardzo dużej odporności na naprężenia i wysoką temperaturę
Kod PKWiU: 25.99.12.0
Kod EAN: 5904816016970
Numer referencyjny: 43876791
Więcej
Zwiń
bardzo dobry garnek w którym można przygotować świetne wyroby mięsne