Altany Ogrodowe - najlepsze oferty

Jestem w fazie składania. Jest OK
Altany Ogrodowe w kategorii Pawilony altanki i domki. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Dekoracje i architektura ogrodowa. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 124 produkty - zobacz najtańsze oferty
Projekt altany, G138 - ALTANA OGRODOWA ma powierzchnię użytkową 6,8 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 9,8 m². Jest to budynek , zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Dom o dachu ma wysokość 0,0 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 31,2stopni. Kubatura budynku to 24,4 m³.
Więcej
Zwiń
Projekt altany z pomieszczeniem gospodarczym. Wspaniałe miejsce do grilowania z rodziną i przyjaciólmi. Posiada praktyczne pomieszczenie na drewno i inne drobiazgi. Prosta konstrukcja i niewielkie rozmiary zminimalizują koszty budowy.
Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego ALTANA A-1 ma powierzchnię użytkową8,5 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 12,0 m². Jest to budynek , bez poddasza, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim pokój na parterze (pokój dzienny z kominkiem). Dom o dachu ma wysokość 4,1 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 30,0 stopni. Kubatura budynku to 0,0 m³.
  • dach: dachówka ceramiczna lub cementowa, kąt 30°
  • elewacje: tynk mineralny
  • ściany: zewnętrzne: murowane jednowarstwowe
Więcej
Zwiń
Jestem w fazie składania. Jest OK