Altany Ogrodowe - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Altany Ogrodowe w kategorii Pawilony altanki i domki. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Dekoracje i architektura ogrodowa. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 97 produktów - zobacz najtańsze oferty
Projekt altany z pomieszczeniem gospodarczym. Wspaniałe miejsce do grilowania z rodziną i przyjaciólmi. Posiada praktyczne pomieszczenie na drewno i inne drobiazgi. Prosta konstrukcja i niewielkie rozmiary zminimalizują koszty budowy.
Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego ALTANA A-1 ma powierzchnię użytkową8,5 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 12,0 m². Jest to budynek , bez poddasza, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim pokój na parterze (pokój dzienny z kominkiem). Dom o dachu ma wysokość 4,1 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 30,0 stopni. Kubatura budynku to 0,0 m³.
  • dach: dachówka ceramiczna lub cementowa, kąt 30°
  • elewacje: tynk mineralny
  • ściany: zewnętrzne: murowane jednowarstwowe
Więcej
Zwiń
Projekt altany ogrodowej z grillem. Do projektu dołączone jest zestawienie: podstawowych materiałów konstrukcyjnych i więźby dachowej, jak również bezpłatna zgoda na dokonanie zmian.

Projekt altany, wolno stojącego G156 - ALTANA OGRODOWA ma powierzchnię użytkową18,0 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 24,2 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 0,0 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 15,0 stopni. Kubatura budynku to 67,0 m³.
Budynek konstrukcji drewnianej. Ściany murowana z cegły ceramicznej pełnej grubości 25cm. Grill z cegły ceramicznej pełnej. Więźba dachowa dwuspadowa, drewniana, pokryta blachodachówką.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.